×
Volkswagen VENTO (1H2) Terreinwagen open 1.9 TD (55kW)
Stofkap schokdemper voor Volkswagen VENTO (1H2) 1.9 TD Diesel (55kW / 75pk)
Ga snel naar...
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Astap
- Automaatbak keerring
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Flensdeksel automaatbak
- Flensdeksel handbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset versnellingsbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstang kogeltap
- Schakelstangbus
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wiellager keerring
- Wiellagerbout
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaaf afstandsring
- Wielnaaf keerring
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Oliereservoir servo
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuuras lagerbus
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielnaaf afstandsring
- Wielophanging reparatieset
Stofkap schokdemper Maxgear 72-1710
Achteras, Kunststof
72-1710
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Kunststof |
€ 2,37
€ 0,90
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Meyle 100 513 0000
Achteras
100 513 0000
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 6,11
€ 2,08
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32267
Vooras, Kunststof, 357413175A
32267
| Dikte [mm] | 225 |
| Gewicht [g] | 69 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 18,11
€ 5,80
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 32287
Vooras, Kunststof
32287
| Gewicht [g] | 47 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 357413175 |
€ 11,63
€ 4,19
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50130
Vooras, PU (Polyurethaan), Kunststof
50130
| Gewicht [g] | 210 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Kunststof |
| Componentennummer | 4 |
€ 46,08
€ 17,05
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50531
Vooras, 176412303A, Rubber
50531
| Gewicht [g] | 306 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 176412303A |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Materiaal | Rubber |
| Componentennummer | 4 |
€ 17,77
€ 5,87
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50532
Achteras, 191512131BS
50532
| Gewicht [g] | 293 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191512131BS |
| Componentennummer | 2 |
€ 37,81
€ 14,75
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50533
Vooras, 6U6412303
50533
| Gewicht [g] | 102 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6U6412303 |
| Componentennummer | 4 |
€ 25,68
€ 8,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50552
Achteras
50552
| Gewicht [g] | 320 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Bouwjaar tot | 01-1997 |
| Voor OE nummer | 357513425 |
| Componentennummer | 4 |
€ 46,13
€ 18,45
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50555
Achteras, Kunststof
50555
| Gewicht [g] | 294 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Kunststof |
| Componentennummer | 4 |
€ 43,60
€ 17,00
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50558
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
50558
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Bouwjaar vanaf | 01-1995 |
| Bouwjaar tot | 01-1997 |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 40,62
€ 19,49
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50560
Vooras, 357413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
50560
| Gewicht [g] | 201 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 357413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
€ 56,93
€ 17,65
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Original Imperium 50593
Vooras, Kunststof, Rubber
50593
| Gewicht [g] | 481 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Componentennummer | 4 |
€ 40,40
€ 16,17
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Swag 32 92 3472
Vooras, ******1H*SB019475, ******1H*SW062538, Thermoplastic
32 92 3472
| Lengte [mm] | 172,5 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******1H*SB019475, ******1H*SW062538 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 357 413 175 |
€ 28,31
€ 11,33
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Tedgum 00724455
Vooras
00724455
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
€ 9,66
€ 5,12
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 915 017
Achteras, 191 598 131S, Met afschermkap/hoes
915 017
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 191 598 131S |
| Aantal per as | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afschermkap/hoes |
€ 57,58
€ 21,88
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 102 831
Achteras, Thermoplastic
102 831
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 90 |
€ 7,62
€ 2,59
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 043
Thermoplastic, Vooras, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering, 1H-SB019475
103 043
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1H-SB019475, 1H-SW062538 |
| Hoogte [mm] | 180 |
€ 11,97
€ 4,43
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 495
Thermoplastic, Vooras, 1H-SB019475, 1H-SW062538
103 495
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1H-SB019475, 1H-SW062538 |
| Hoogte [mm] | 215 |
€ 11,97
€ 3,82
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Stofkap schokdemper Topran 103 496
Thermoplastic, 1H-SB019476, Vooras, 1H-SW062539
103 496
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1H-SB019476, 1H-SW062539 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 222 |
€ 10,15
€ 3,86
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
