Stofkap schokdemper voor Seat LEON (1P1) 1.6 TDI Diesel (66kW / 90pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset versnellingsbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, 1JA, 1JC
| Breedte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1JA, 1JC, 1JE, 1JF |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G39, Vooras, G40, G52
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Voor PR nummer | G39, G40, G52, G53, G61, G62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, 1JA, 1JC
| Breedte [mm] | 60 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor PR nummer | 1JA, 1JC, 1JE, 1JF |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Vooras rechts, Vooras links, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras rechts, Vooras links |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met sportchassis, Achteras, 1K0 511 353 Q, Rond
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0 511 353 Q |
| Vorm | Rond |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G39, Vooras, G40, G52
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Voor PR nummer | G39, G40, G52, G53, G61, G62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Blokkenscheiding | |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -43%
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, UC6, voor voertuigen met standaard chassis
| Breedte [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen met standaard chassis |
| Voor PR nummer | UC6, UC5 |
| Blokkenscheiding |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, G39, G40, G52
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G39, G40, G52, G53, G61, G62 |
| Blokkenscheiding |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -57%
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -59%
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, G52
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Voor PR nummer | G52 |
| Aantal per as | 1 |
- -60%
Achteras, voor voertuigen zonder sportchassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
| Aantal per as | 1 |
- -34%
Vooras, 01/10, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/10 |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425A
| Diameter 2 [mm] | 54 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425A |
| Hoogte [mm] | 176 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425D
| Diameter 2 [mm] | 53 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 61 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425D |
| Hoogte [mm] | 178 |
- -77%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -66%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 387 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -64%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 228 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 316 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 450 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 251 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -72%
Vooras, PU (Polyurethaan), Rubber
| Gewicht [g] | 379 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Rubber |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
