Stofkap schokdemper voor Volkswagen SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TSI Benzine (155kW / 211pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Buitendiameter [mm] | 80, 68 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder sportchassis |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen zonder sportchassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen zonder sportchassis |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met electronische demperregeling, UB4, UB1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met electronische demperregeling |
| Voor PR nummer | UB4, UB1 |
| Blokkenscheiding | |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 56,15 |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Aantal per as | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met standaard chassis
| Breedte [mm] | 56 |
| Lengte [mm] | 176 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, voor voertuigen met standaard chassis |
| Bouwjaar vanaf | 05-2015 |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 22181 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
- -53%
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
Vooras, 1K0412303B
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303B |
- -64%
Vooras, 1K0412303E
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
- -64%
Vooras, 1K0412303F
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303F |
- -64%
Achteras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -76%
Achteras, Thermoplastic, 1K0513425A
| Diameter 2 [mm] | 54 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1K0513425A |
| Hoogte [mm] | 176 |
- -62%
Vooras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 116 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -66%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -66%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 251 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -72%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 250 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 237 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 278 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -58%
