Stofkap schokdemper voor Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI Benzine (110kW / 150pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Cardanaslager / ophanging
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager bus
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Moer, Stabilisator
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, voor voertuigen zonder electronische demperregeling, G06, Kunststof
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 245 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Voor PR nummer | G06 |
| Materiaal | Kunststof, PU (Polyurethaan) |
- -43%
Voor voertuigen zonder electronische demperregeling, Vooras, G06
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | G06 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen zonder electronische demperregeling
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen zonder electronische demperregeling |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
- -65%
Vooras, voor voertuigen met sportchassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 81,5 |
| Chassis | Voor voertuigen met sportchassis |
| Aantal per as | 1 |
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15,7 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Hoogte [mm] | 144,2 |
| Aantal per as | 1 |
- -31%
Vooras, 6N0413175A, Rubberlager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 206 |
| Ophangwijze | Rubberlager |
- -46%
Achteras, Thermoplastic
| Diameter 2 [mm] | 57 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 180 |
- -76%
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 387 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -64%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 228 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 301 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 316 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras rechts, Vooras links, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 450 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, PU (Polyurethaan), Rubber
| Gewicht [g] | 379 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan), Rubber |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 286 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 286 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 238 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 287 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 303 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 239 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -62%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 0,0157 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 231 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -61%
Vooras, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 224 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 6N0412303A, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 223 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Vooras, 6N0413175A, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 225 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -63%
Vooras, 1K0412303E, Thermoplastic, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 1K0412303E |
| Materiaal | Thermoplastic, PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 4 |
- -62%
Achteras rechts, Achteras links, 7N0511359, Thermoplastic
| Gewicht [g] | 314 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor OE nummer | 7N0511359 |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Componentennummer | 4 |
- -57%
