EGR-klep
Een EGR-klep (Exhaust Gas Recirculation) is essentieel voor de vermindering van uitstoot en het optimaliseren van motorprestaties. Deze klep recirculeert uitlaatgassen terug naar de verbrandingskamers, wat de verbrandingstemperatuur verlaagt en zorgt voor minder uitstoot van stikstofoxiden. Het regelmatig controleren en indien nodig vervangen van een defecte EGR-klep is van groot belang om milieunormen te handhaven en motorschade te voorkomen. Bij ons vind je zowel elektrische als pneumatische EGR-kleppen voor verschillende voertuigtypes, altijd met snelle levering.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Zonder AGR koeler
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Zonder AGR koeler |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch-pneumatisch, Zonder pakking
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, 2 017 121
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 2 017 121 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen, 045 131 501 L
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 045 131 501 L |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Met pakking, Met schroeven
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 14 71 071 72R S1, Bovenaan
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 14 71 071 72R S1 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakkingen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 1 446 266
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1 446 266 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
