Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
ZF Lifeguard Fluid, 7.5 DCT, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Fluid |
| Specificatie | 7.5 DCT |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid4, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Hybrid4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, CVT 1, Fles, CTV-automaat (traploos)
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | CVT 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid1, Fles
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 6, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 6 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 8, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 8 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, MB 236.15, ATF 134 FE
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | MB 236.15, ATF 134 FE |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.22
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.22 |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.17, MB 236.16, geel
| Specificatie | MB 236.17, MB 236.16 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EDF 7727, MB 237.12
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | EDF 7727, MB 237.12 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fiat 9.55550-HE3, Punch DT2, VW G 055 524, Bentley G 052 524 B2
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55550-HE3, Punch DT2, VW G 055 524, Bentley G 052 524 B2 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.22
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.22 |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-80, VW G 055 532 A2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | VW G 055 532 A2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Mineraal olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-140 |
| Olie | Mineraal olie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E, MAN 341 Typ Z5, DTFR 13B160 MB235.41 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Olie | Synthetische olie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1, MIL-L 2105 D
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17B, Volvo 97314, MAN 342 Typ M1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
