Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
75W-90, geel, GL-5
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Geel |
| API specificaties | GL-5 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | DSIH 6P805, ATF 134, MB 236.14 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.17, MB 236.16, geel
| Specificatie | MB 236.17, MB 236.16 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kleur | Geel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EDF 7727, MB 237.12
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | EDF 7727, MB 237.12 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fiat 9.55550-HE3, Punch DT2, VW G 055 524, Bentley G 052 524 B2
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Fiat 9.55550-HE3, Punch DT2, VW G 055 524, Bentley G 052 524 B2 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 236.22
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.22 |
| Inhoud [liter] | 20 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, Mazda ATF FZ
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | Mazda ATF FZ |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
75W-80, VW G 055 532 A2
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | VW G 055 532 A2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 40 |
| Specificatie | MIL-L-46152B/C, GM 6085M, Ford M2C9011-A, Ford M2C153-C, CCMC G2 CCMC D1, API SF/CC |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-85, ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Specificatie | ZF TE-ML 18, MB 235.7, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 055 512, VW G 052 726
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G G 052 178, VW G 055 512, VW G 052 726, VW G 052 527
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19C, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16F, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12N, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 07A, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Volvo 97312 |
| Vrijgave van de fabrikant | SCANIA STO 2 |
| Specificatie | SAE J2360, MIL-PRF-2105E, MIL-L-2105D, Iveco, DTFR 12B140, DAF, Arvin Meritor 076-N, API MT-1, API GL-5, API GL-4, API GL-3 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | VW 501.50, MIL-L-2105, API GL-5, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A, MB 235.21, MB 235.11, MAN 341 Typ E2, DTFR 13B110, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF-TE ML 19A, ZF-TE ML 17A, ZF-TE ML 16A, MB 235.21, MB 235.11, MAN 341 Typ E2, DTFR 13B110, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 07A, MIL-L-2105D, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-140, BMW MSP/A, API GL-5, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Specificatie | BMW MSP/A, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Jerrycan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, API GL-1, Bag-in-box, Mineraal olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-1 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 16A, MIL-L-2105, MAN 341 Typ E2, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.0 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, MIL-L-2105D, MAN 342 Typ M1, DTFR 12B100, API GL-5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W-90, ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Specificatie | ZF TE-ML 21N, ZF TE-ML 05N, ZF TE-ML 05C, Volvo 97321, P >1900 mg/kg, MIL-L-2105D, API GL-5 LS |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Specificatie | ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S, Eaton I-286-S, Cat TO-4, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Specificatie | ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S, Eaton I-286-S, Cat TO-4, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W, ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W |
| Specificatie | ZF TE-ML 03C, Komatsu KES 07.868.1, Eaton M-2950-S, Eaton I-286-S, Cat TO-4, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
