Stuurbekrachtigingsolie
Stuurbekrachtiging olie zorgt ervoor dat je stuur soepel en zonder inspanning reageert. Deze hydraulische vloeistof ondersteunt het stuurbekrachtigingssysteem en voorkomt slijtage van belangrijke onderdelen. Door regelmatig de olie te controleren en bij te vullen, voorkom je zware besturing en mogelijke schade aan de pomp of leidingen. Ontdek ons assortiment stuurbekrachtiging olie, geschikt voor diverse voertuigmodellen, en houd je stuursysteem in topconditie!
80W, 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 80W |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ Z1, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.1, Approval 235.14, DTFR 13B100, TE-ML 17A |
- -62%
80W-90, API GL-4
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-4 |
- -58%
85W-90, API GL-5, 342 Typ M1
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | 342 Typ M1, API GL-5, TE-ML 07A |
| Vrijgave van de fabrikant | Approval 235.0, DTFR 12B100, TE-ML 16C, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
- -63%
80W-90, API GL-5, 342 Typ M3, Approval 235.20
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | 342 Typ M3, Approval 235.20, DTFR 12B100, TE-ML 05A, TE-ML 12L, TE-ML 12M, TE-ML 16B, TE-ML 17B, TE-ML 19B, TE-ML 21A |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, STO 1 |
- -66%
80W-90, API GL-5
| Viscositeit klasse SAE | 80W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5 |
- -66%
85W-90, API GL-5, LSD Gear Oil, TE-ML 05C
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Specificatie | API GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | LSD Gear Oil, TE-ML 05C, TE-ML 16E |
| Fabrieksadvies voor olie | API GL-5, TE-ML 12C, TE-ML 21C |
- -61%
75W-80, 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
| Fabrieksadvies voor olie | 341 Typ E3, API GL-4, TE-ML 08 |
| Vrijgave van de fabrikant | 341 Typ Z4, TE-ML 01L, TE-ML 02L, TE-ML 16K |
- -60%
Type A suffix A, DTFR 13C120
| Fabrieksadvies voor olie | Type A suffix A |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 13C120, 236.2 |
- -66%
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Fles, groen, Deels synthetisch, Mercedes Benz 345,0
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, BMW 81 22 9 407 758, PSA S71 2710, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 715, Porsche 000 043 203, Opel B 040 00 70, Opel 1940 766, AUDI-VW TL 52 146, PSA 9730,A5, BMW 83 29 0 429 576, VA-002-SYNT |
| Inhoud [liter] | 20 |
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, VOLVO 1161529, Opel 1940 766, PSA 9730,A5, Mercedes Benz 345,0, Porsche 000 043 203, VA-002-SYNT, AUDI-VW TL 52 146, Opel B 040 00 70, Opel 1940 715, BMW 81 22 9 407 758 |
| Gewicht (kg) | 4,450 |
| Kenletter | 62 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 5,150 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Gewicht (kg) | 4,370 |
| Kenletter | 65 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Lengte [mm] | 830 |
| Gewicht (kg) | 10,940 |
| Kenletter | 52 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
| Lengte [mm] | 1260 |
| Gewicht (kg) | 6,730 |
| Kenletter | 64 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 |
| Garantie | 3 |
