Remvloeistof
Remvloeistof is essentieel voor de veilige werking van het remsysteem van je auto. Universele remvloeistof is geschikt voor diverse voertuigen en zorgt voor een soepele werking van je remmen, door de hydraulische druk goed over te brengen. Het regelmatig controleren en verversen van de remvloeistof is van groot belang om de remprestaties optimaal te houden. Verouderde remvloeistof kan leiden tot verminderde remkracht en gevaarlijke situaties op de weg. Ontdek ons assortiment universele remvloeistof voor een veilige en betrouwbare rit.
ISO 7308, Fles, LHM plus Mineral
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 39,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21 |
| Viscositeit klasse SAE | 1100 |
| DIN / ISO | ISO 7308 |
| Kookpunt [°C] | 250 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | LHM plus Mineral |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
ISO 7308, Fles, LHM plus Mineral
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 37,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,5 |
| Viscositeit klasse SAE | 1100 |
| DIN / ISO | ISO 7308 |
| Kookpunt [°C] | 250 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificatie | LHM plus Mineral |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925 -4
| Verpakkingshoogte [cm] | 19 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 44,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,3 |
| Viscositeit klasse SAE | 1350 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 240 |
| Nat kookpunt [°C] | 159 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925 -4
| Verpakkingshoogte [cm] | 36 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29 |
| Viscositeit klasse SAE | 1350 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 240 |
| Nat kookpunt [°C] | 159 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
- -19%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 39,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,7 |
| Viscositeit klasse SAE | 850 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3 |
| Kookpunt [°C] | 271 |
| Nat kookpunt [°C] | 183 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
- -16%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1
| Verpakkingshoogte [cm] | 19 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 44,9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,3 |
| Viscositeit klasse SAE | 850 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 271 |
| Nat kookpunt [°C] | 183 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
- -19%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 39,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21 |
| Viscositeit klasse SAE | 850 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 271 |
| Nat kookpunt [°C] | 183 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -19%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1
| Verpakkingshoogte [cm] | 36 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29 |
| Viscositeit klasse SAE | 850 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 271 |
| Nat kookpunt [°C] | 183 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Vat |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
- -20%
SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 37,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27,5 |
| Viscositeit klasse SAE | 850 |
| DIN / ISO | SAE J1704, SAE J1703, ISO 4925-5.1, ISO 4925 -4, ISO 4925 -3, DOT 5.1, DOT 4, DOT 3 |
| Kookpunt [°C] | 271 |
| Nat kookpunt [°C] | 183 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
| Olie | HC synthetische olie (Hydro-Cracked) |
SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1, ISO 4925 Class 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -27%
ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | ISO 4925 Classes 6, SAE J 1703, ISO 4925 Classes 4, FMVSS 116 DOT 5.1 |
| DIN / ISO | ISO 4925 Class 6, ISO 4925 Class 5.1, ISO 4925 Class 4, ISO 4925 Class 3 |
| Kookpunt [°C] | 274 |
| Nat kookpunt [°C] | 184 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -37%
Let op, Fles, SAE J 1703, ISO 4925 (Class 3)
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 140 |
| Kookpunt [°C] | 230 |
| Specificatie | SAE J 1703, ISO 4925 (Class 3), FMVSS 116 DOT3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
Let op, Ford M6C9103A, Fles, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C9103A, Fles, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 0,551 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C9103A, Fles, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 1,041 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C9103A, Jerrycan, SAE J 1704
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C9103A, Jerrycan, SAE J 1704
| Gewicht [kg] | 5,6 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Let op, Ford M6C57A, Fles, SAE J 1704
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Ford M6C57A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 5.1), FMVSS 116 DOT5.1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
Let op, Fles, LHM+, ISO 7308
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Bundeltype | Fles |
| Kookpunt [°C] | 235 |
| Specificatie | LHM+, ISO 7308 |
| Inhoud [liter] | 1 |
Liter, Vat
| Viscositeit remvloeistof bij -40°C | 750 |
| Nat kookpunt [°C] | 170 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Hoeveelheid | Liter |
| Bundeltype | Vat |
| Aantal | 60 |
| Inhoud [liter] | 64 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 LV |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - DOT 4 LV |
- -34%
- -37%
Tsjechisch, Nederlands, Zweeds, Grieks
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Beschikbare talen op product/op de verpakking | Tsjechisch, Nederlands, Zweeds, Grieks, Portugees, Italiaans, Frans, Spaans, Duits, Engels |
| Bundeltype | Fles |
| Kookpunt [°C] | 210 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 3 |
- -10%
Nederlands, Zweeds, Grieks, Tsjechisch
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Beschikbare talen op product/op de verpakking | Nederlands, Zweeds, Grieks, Tsjechisch, Portugees, Italiaans, Frans, Spaans, Duits, Engels |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 5.1 |
- -15%
