Motorolie
Motorolie is cruciaal voor de werking van je auto. Regelmatig bijvullen en verversen is nodig om de onderdelen van de motor soepel te laten bewegen en overmatige slijtage te voorkomen. Olie helpt ook om warmte af te voeren en vuil en roest te verwijderen. Na verloop van tijd verliest motorolie zijn smerende eigenschappen door vervuiling, waardoor het essentieel is om de olie tijdig te verversen. Weet je niet welke olie jouw auto nodig heeft? Vind eenvoudig de juiste olie door je kenteken in te vullen.
FORD WSS-M2C934-B, ACEA C1, Deels synthetische olie, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C934-B |
| Specificatie | ACEA C1 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Porsche C20, VW 508.00, VW 509.00, API SN PLUS, ACEA C5
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C20, VW 508.00, VW 509.00 |
| Specificatie | API SN PLUS, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -98%
STJLR.51.5122, MB229.71, ACEA C5, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.51.5122, MB229.71 |
| Specificatie | ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -87%
Renault RN17, ACEA C3, Deels synthetische olie, 5W-30
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -91%
MB 226.51, RN0720, ACEA C4, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | MB 226.51, RN0720 |
| Specificatie | ACEA C4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -99%
VOLVO VCC RBS0-2AE, ACEA C5, ACEA A1/B1, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | VOLVO VCC RBS0-2AE |
| Specificatie | ACEA C5, ACEA A1/B1 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -60%
PORSCHE C30, VW 504 00, VW 507 00, ACEA C3, Deels synthetische olie
| Vrijgave van de fabrikant | PORSCHE C30, VW 504 00, VW 507 00 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -63%
Ford WSS-M2C947-B1,, Chrysler MS-12145, O, STJLR.03.5006, Fiat, BMW LL FE 14+, BMW L
| Vrijgave van de fabrikant | Ford WSS-M2C947-B1,, Chrysler MS-12145, O, STJLR.03.5006, Fiat, BMW LL FE 14+, BMW L, MB229.71, MB229.72 |
| Specificatie | API SP, ILSAC GF-5, GF-6A, G, ACEA C5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -59%
VW 502 00, VW 505 00, MB 229.5;, GM-LL-B-025, GM-LL-A-025
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00, VW 505 00, MB 229.5 |
| , GM-LL-B-025, GM-LL-A-025 | |
| Specificatie | API SL CF, ACEA A3/B4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -89%
Applications, in Motorsport, API SL CF, SAE 5w-40, replacing ACEA A3 B3
| Vrijgave van de fabrikant | Applications |
| Specificatie | In Motorsport, API SL CF, SAE 5w-40, replacing ACEA A3 B3, 10w-40 & 15w-40 oils, Suitable for |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-50 |
- -51%
Porsche A40, MB 229.31, MB 226.5, FORD WSS-M2C917-A, VW 505 00, VW 505.01
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche A40, MB 229.31, MB 226.5, FORD WSS-M2C917-A, VW 505 00, VW 505.01, FIAT 9.55535-S2 |
| Specificatie | API SN CF, ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -88%
Porsche C30, BMW LL-04, MB 229.51, VW 504 00, VW 507 00
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche C30, BMW LL-04, MB 229.51, VW 504 00, VW 507 00 |
| Specificatie | ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -95%
PSA B71 2290 <2019, ACEA C2, Deels synthetische olie, 5W-30
- -98%
Fiat 9.55535-CR1, Dexos 1 Gen2, GM 4718M, GM 6094M
| Vrijgave van de fabrikant | Fiat 9.55535-CR1, Dexos 1 Gen2, GM 4718M, GM 6094M, Chrysler MS6399, Chrysler MS6398, Chrysler MS6397, Chrysler MS6396, Chrysler MS6395 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -61%
RN0700, RN0710, PORSCHE A40, PSA B712296;BMW LL01, VW 502 00, VW 505 00
| Vrijgave van de fabrikant | RN0700, RN0710, PORSCHE A40, PSA B712296 |
| BMW LL01, VW 502 00, VW 505 00, MB 229.1, MB 229.3, | |
| Specificatie | API SN CF, ACEA A3/B4 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -64%
Chrysler MS6395, Fiat 9.55535-CR1, GM 6094M/4718M, Ford WSS-M2C946-A
| Vrijgave van de fabrikant | Chrysler MS6395, Fiat 9.55535-CR1, GM 6094M/4718M, Ford WSS-M2C946-A, Dexos 1 Gen 2 |
| Specificatie | ILSAC GF-6A, API SP |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -91%
Dexos 2, OV0401547 D30, OV040, VW 505 00, MB 229.31,MB 229.51,
| Vrijgave van de fabrikant | Dexos 2, OV0401547 D30, OV040, VW 505 00, MB 229.31,MB 229.51,, BMW LL-04 |
| MB 229.31 | |
| Specificatie | API SP, ACEA C3 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -97%
ACEA A5/B5, Deels synthetische olie, 0W-30
| Specificatie | ACEA A5/B5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -96%
FORD WSS-M2C913-A, FORD WSS-M2C913-B, FORD WSS-M2C913-C, FORD WSS-M2C913-D
| Vrijgave van de fabrikant | FORD WSS-M2C913-A, FORD WSS-M2C913-B, FORD WSS-M2C913-C, FORD WSS-M2C913-D |
| Specificatie | API SL CF, ACEA A5/B5 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -3%
5W-30, Synthetische olie, RENAULT RN 0700, PSA B71 2290
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0700, PSA B71 2290, PSA B71 2012 |
- -99%
15W-40, CF, SL, A3/B3
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
| API specificaties | CF, SL |
| ACEA specificaties | A3/B3 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 501 01 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.1, FIAT 9.55535-D2 |
- -67%
5W-30, A3/B4, A3/B3, VW 505 00
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ACEA specificaties | A3/B4, A3/B3 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN 0710, RENAULT RN 0700, MB 229.3, FIAT 9.55535-G1 |
- -66%
10W-40, DH-2, DH-1, CK-4
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| JASO specificaties | DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CK-4, CJ-4, SN, CI-4, CH-4 |
| ACEA specificaties | E11, E9, E7 |
| Specificatie | MTU Typ 2.1, CES 20086, CES 20081, 93K222, 93K218 |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-3, Renault RLD-3, MB-228.31, MAN M 3575, MackEO-N PremiumPlus, Mack EOS-4.5, Ford WSS-M2C171-F1, ECF-3, ECF-2, DTFR 15C100, Deutz DQC III-18 LA, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081 |
- -66%
5W-30, DH-2, DH-1, CI-4 Plus
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| JASO specificaties | DH-2, DH-1 |
| API specificaties | CI-4 Plus, CK-4, CJ-4, SN, CH-4 |
| Specificatie | Voith Class B, MTU TYPE 3.1, 2.1, Detroit DSL DDC, Detroit DSL 93K222, Detroit DSL 93K218, CES 20086, CES 20081 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4.5, Volvo VDS-3, Renault RLD-3, Renault RLD-2, MB-228.52, Mb-228.51, MB-228.31, MAN M 3775, Mack EOS-4.5, DTFR 15C120, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-18 LA, Cummins CES 20086, Cummins CES 20081, Caterpillar ECF-3, Caterpillar ECF-2 |
- -77%
5W-30, CJ-4, CI-4, E9
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| API specificaties | CJ-4, CI-4 |
| ACEA specificaties | E9, E7, E6 |
| Specificatie | MTU TYPE 3.1, 2.1, CUMMINS CES 20081, 93K218 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-4, VDS-3, Scania Low Ash, Renault RLD-3, RLD-2, MB-228.51, MB-228.31, MAN M 3271-1, M 3477, MackEO-OPremium Plus, ECF-3, ECF-2, DTFR 15C110, DTFR 15C100, Deutz DQC IV-10 LA, DAF*, Cummins CES 20081 |
- -76%
0W, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W |
| Olie | Volledig synthetisch |
- -65%
0W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Porsche A40, MB 229.5, MB 229.3, MB 229.1, MB 226.5, BMW LL01 |
- -65%
5W-40, VW 505 00, VW 502 00, Volledig synthetisch
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | VW 505 00, VW 502 00 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2296, Porsche A40, MB 229.3, GM LL-B 025, GM LL-A 025 |
- -65%
0W-30, Volledig synthetisch, STJLR 03.5007, Ford WSS-M2C950-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR 03.5007, Ford WSS-M2C950-A, FIAT 9.55535-GS1, FIAT 9.55535-DS1 |
- -68%
0W-20, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2, Ford WSS-M2C962-1A |
- -70%
5W-30, Volledig synthetisch, GM Dexos 1 Gen2
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | GM Dexos 1 Gen2 |
- -70%
0W-30, Volledig synthetisch, Volvo 95200377
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 95200377 |
- -70%
