Koelvloeistof
Koelvloeistof is essentieel om je motor op de juiste temperatuur te houden en oververhitting te voorkomen. Het koelt niet alleen de motor, maar beschermt ook tegen roest en smeert belangrijke onderdelen. Regelmatig controleren en aanvullen van de koelvloeistof is belangrijk om je motor in topconditie te houden. In ons assortiment vind je diverse soorten koelvloeistof die aansluiten bij de specificaties van jouw voertuig. Zorg dat je motor betrouwbaar en veilig blijft met de juiste koelvloeistof!
Kan, VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048, DTFR, GM 6277M, Ford WSS-M97B44-D, ASTM D4656, MAN 324 Typ SNF, John Deere JDM H5, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, ASTM D4985, Liebherr MD1-36-130, DAF 74002, Renault Type D, ASTM D3306, Komatsu 07.892, JASO M325, SAE J1034 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, AFNOR NFR 15-601, Fiat 9.55523, DTFR 29D100 (MB 326.
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | AFNOR NFR 15-601, Fiat 9.55523, DTFR 29D100 (MB 326., NATO S-759, MTU MTL 5048, ASTM D3306 / D4656 /, SAE J1034, MAN 324 Typ NF, VW TL-774 C (G11), MB 326.2, BS 6580, JASO M325, BMW GS 94000 / N 600 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, ASTM D6210, Ford WSS-M97B44-D, CNH MAT 3724
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | ASTM D6210, Ford WSS-M97B44-D, CNH MAT 3724, Renault RTCS-2, GMW 18270, Komatsu 07.892, GMW 3420, CNH MAT 3624, ASTM D3306, DTFR 29D110 (MB 326., Volvo VCS-2, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, STJLR.03.5212, GCM34 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kan, Deutz DQC CB-14, GCM34, STJLR.03.5212
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | Deutz DQC CB-14, GCM34, STJLR.03.5212, CNH MAT 3624, DTFR 29D110 (MB 326., Fiat 9.55523, ASTM D3306, Ford WSS-M97B44-D, CNH MAT 3724, Komatsu 07.892, GMW 3420, Volvo VCS-2, Renault RTCS-2, ASTM D6210, GMW 18270 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, STJLR.03.5212, Fiat 9.55523, Ford WSS-M97B44-D
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | STJLR.03.5212, Fiat 9.55523, Ford WSS-M97B44-D, Deutz DQC CB-14, GMW 18270, Volvo VCS-2, GCM34, CNH MAT 3724, DTFR 29D110 (MB 326., Renault RTCS-2, Komatsu 07.892, GMW 3420, ASTM D6210, CNH MAT 3624, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
WERA Approved, ASRA Approved, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 0,594 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | WERA Approved, ASRA Approved |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hyundai/Kia BCS1, GB 29743.2, Delta Cosworth, ASTM D8566
| Specificatie | Hyundai/Kia BCS1, GB 29743.2, Delta Cosworth, ASTM D8566 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hyundai/Kia BCS1, GB 29743.2, Delta Cosworth, ASTM D8566
| Specificatie | Hyundai/Kia BCS1, GB 29743.2, Delta Cosworth, ASTM D8566 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580, VW TL-774 F/G 12+
| Specificatie | UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D/G 12, RENAULT 41-01-001/S, OPEL QL 130100, MTU MTL 5048, MB 326.3, MAZDA MEZ MN 121 D, MAN D36 5600, MAN 324 typ SNF, MAK A4.05.09.01, MACK 014 GS 17009, LIEBHERR MD1-36-130, LEYLAND DW03245403, KOMATSU 07.892, JQ07913-014, JOHN DEERE JDM H5, JLR WSS-M97B44-D, JLR CMR 8229, GM 6277M(+B040 1065), FORD WSS-M97B44-D, FIAT 9.55523, DEUTZ 0199-99-2091, DEUTZ 0199-99-1115, DETROIT DIESEL, DAF 74002, CUMMINS IS/N14, CUMMINS CES 14603 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O Norm V 5123, CUNA NC 956-16 Italy, VW TL 774-C (G11), UNE 25-361 (Spanien)
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O Norm V 5123, CUNA NC 956-16 Italy, VW TL 774-C (G11), UNE 25-361 (Spanien)
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nissan Coolant (L250, Hyundai Long Life Co, 08CLAG010S0 Honda E, Suzuki Longlife Cool
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
- -27%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
- -28%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
