Koelvloeistof
Koelvloeistof is essentieel om je motor op de juiste temperatuur te houden en oververhitting te voorkomen. Het koelt niet alleen de motor, maar beschermt ook tegen roest en smeert belangrijke onderdelen. Regelmatig controleren en aanvullen van de koelvloeistof is belangrijk om je motor in topconditie te houden. In ons assortiment vind je diverse soorten koelvloeistof die aansluiten bij de specificaties van jouw voertuig. Zorg dat je motor betrouwbaar en veilig blijft met de juiste koelvloeistof!
Vat, JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, NATO S-759, ASTM D4985, VW TL-774 D (G12), ASTM D4656, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
41-01-001/-S Type D, Kan, Silicaten vrij
| Specificatie | 41-01-001/-S Type D |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111, MB 326.7
| Vrijgave van de fabrikant | RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | MB 326.7, JIS K 2234, Ford WSS-M97B57-A2, Fiat 9.55523, ASTM D6210, ASTM D3306 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kan, ASTM D4985, JASO M325, VW TL-774 F (G12+)
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | ASTM D4985, JASO M325, VW TL-774 F (G12+), NATO S-759, ASTM D4656, ASTM D3306, BS 6580, Renault Type D, VW TL-774 D (G12) |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Jerrycan, SAE J1034, MTU MTL 5048, AFNOR NFR 15-601
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | SAE J1034, MTU MTL 5048, AFNOR NFR 15-601, NATO S-759, BS 6580, BMW GS 94000 / N 600, DTFR 29D100 (MB 326., Fiat 9.55523, MB 326.2, MAN 324 Typ NF, VW TL-774 C (G11), JASO M325, ASTM D3306 / D4656 / |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, BS 6580, ASTM D3306
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ASTM D3306, BS 6580
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, SAE J1034, ASTM D3306, John Deere JDM H5, Volvo VCS, MTU MTL 5048, GM 6277M, VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, Liebherr MD1-36-130, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110 (MB 326., Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Renault Typ D, Glaceol RX type D, groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Renault Typ D, Glaceol RX type D |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Saab/GM 6901 599, TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0
| Vrijgave van de fabrikant | Saab/GM 6901 599 |
| Specificatie | TL-774C (G11), Opel/GM QL 130100, MB 326.0, MAN 324-NF, BMW N 600 69.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111, MB 326.7
| Vrijgave van de fabrikant | RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | MB 326.7, JIS K 2234, Ford WSS-M97B57-A2, Fiat 9.55523, ASTM D6210, ASTM D3306 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, Silicaten vrij, DTFR 29D110
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | DTFR 29D110 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Fles, Silicaten vrij, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | ASTM D3306 / D6210, JIS K 2234, Fiat 9.55523, Ford WSS-M97B57-A1, MB 325.7 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kan, ASTM D3306, BS 6580
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | ASTM D3306, BS 6580 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vat, Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Fiat 9.55523, NATO S-759, AFNOR NFR 15-601, MTU MTL 5048, MB 326.2, DTFR 29D100 (MB 326., BS 6580, ASTM D3306 / D4656 /, BMW GS 94000 / N 600, MAN 324 Typ NF, SAE J1034, VW TL-774 C (G11), JASO M325 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M, AFNOR NFR 15-601, Liebherr MD1-36-130, ASTM D3306, ASTM D4985, Renault Type D, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, JASO M325, Volvo VCS, BS 6580, VW TL-774 F (G12+), MAN 324 Typ SNF, John Deere JDM H5, SAE J1034, ASTM D4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325, MAN 324 Typ SNF, Volvo VCS, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, Liebherr MD1-36-130, ASTM D4985, BS 6580, John Deere JDM H5, VW TL-774 D (G12), MTU MTL 5048, GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, SAE J1034, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326. |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JAP. STD JIS K2234, BRIT. STD. BS 6580, AFNOR NF R 15-601, Fles
| Bruto gewicht [kg] | 1,218 |
| Specificatie | JAP. STD JIS K2234, BRIT. STD. BS 6580, AFNOR NF R 15-601 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
