Hydrauliekolie
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Dia Queen ATF-PA, Dia Queen ATF J3, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-II
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.14, MB 235.1
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, MB 235.14, DTFR 13B100 MB 235.1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
VW TL766-Z, Fles, Nitraat vrij, DOT 4
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL766-Z |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4
| Specificatie | SAE J1703, JASO JIS K2233, ISO 4925, FMVSS 116 DOT 4, FMVSS 116 DOT 3 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
20W, Fles, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
15W, Fles, Bevat mineraalolie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Bevat mineraalolie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3
| Fabrieksadvies voor olie | BMW MTF LT-5, Ford M2C936-A, Ford M2C218-A1, Pentosin FFL-3, Castrol BOT 341, Dia Queen SSTF-1, Pentosin FFL-7 A, Nissan DCT fluid, Castrol BOT 342A, PSA, partnr. 9734 S2 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguardfluid8, Mitsubishi ATF-MA1, JWS 3314 + Matic D, ATF, M-V (Type M5)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 04D
- -94%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Hydrauliköl DIN 5152, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | Hydrauliköl DIN 5152 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 46 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Fles, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L
| Bruto gewicht [kg] | 4,555 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 21L, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 05L, VOLVO 97337, VOLVO 97335, VOLVO 97325, MAN 339 Type L2, MAN 339 Type L1, MAN 339 Type F, MAN 339 Type D, MAN 339 Type A, GM DEXRON III H, GM DEXRON III G, GM DEXRON III F, FORD ESP-M2C166-H, FORD ESP-M2C138-CJ, DAIMLER DTFR 13C150, DAIMLER DTFR 13C140, DAIMLER DTFR 13C120, DAIMLER DTFR 13C110, DAIMLER DTFR 13C100 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, VOLVO 97341 AT101, VOLVO 97340 AT100, MAN 339 Type Z1, MAN 339 Type V1, DAIMLER DTFR 13C170 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Kan
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A, DIN 51524-3 HVLP
| Vrijgave van de fabrikant | ISO 11158 HV, GM LS-2, Eaton694 for 35VQ25A |
| Specificatie | DIN 51524-3 HVLP, Denison HF-2, Denison HF-1, Denison HF-0, Cincinnati P-68, ASTM D 6158 HV, AFNOR NF E 48-603 HV |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F
| Specificatie | Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F, BorgWarner |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
80W, MIL-L-2105, API GL-4, Vat
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
| Specificatie | MIL-L-2105, API GL-4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B
| Specificatie | MB 236.2, GM Type A Suffix A, GM Dexron B, Ford M2C41-B, Ford M2C41-A, Allison C3 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, ZF TE-ML 04D, ZF TE-ML 03D, ZF TE-ML 02F, Ford ESD-M2C-186A |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97341 (AT101), Volvo 97340, Voith 55.6335 (G607), MB 236.93, MB 236.7, MB 236.6, MB 236.5, MB 236.3, MB 236.10, MAN 339 Typ Z2, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | TES-389, GM Dexron TASA, GM Dexron IIIH, GM Dexron IIIG, GM Dexron IIIF, GM Dexron IIE, GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138-CJ, Ford 166-H, DTFR 38B100, DTFR 13C170, DTFR 13C140, DTFR 13C100, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607)
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 14A, ZF TE-ML 11A, ZF TE-ML 09, Voith 55.6335 (G607), MB 236.7, MB 236.6, MAN 339 Typ Z1, MAN 339 Typ V1 |
| Specificatie | GM Dexron IID, Ford Mercon, Ford M2C138, Ford 166-H, DTFR 13C140, Cat TO-2, Allison C4 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F
| Specificatie | Volvo 97330, Ford M2C9007-AA, Ford M2C33-G, Ford M2C33-F, BorgWarner |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
