Olie aftapplug / carterplug
De carterpan, ook wel oliecarter genoemd, zit onderaan de motor en helpt bij het koelen van de motorolie. Dit onderdeel is kwetsbaar voor schade door stoten of hobbels, vooral bij verlaagde autoâ??s. Een lekkende carterpan kan ernstige motorschade veroorzaken en is een afkeurpunt tijdens de APK. Bij lekkage is het belangrijk om de carterpan of carterpakking snel te vervangen om verdere schade te voorkomen.
M 14, Buiten zeszijdig, Gefosfateerd
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -72%
M 24, Met pakking
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -72%
M12
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 16 |
- -64%
- -64%
Vlakkop, DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad), M 18, Staal
| Schroeven / moerenuitvoering | Vlakkop |
| DIN-normen (schroeven) | DIN 908 (afdichtplug met kraag en conische schroefdraad) |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Diameter o-ring [mm] | 22 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -65%
M12, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -61%
M 18, Staal, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 114 547 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18 |
- -75%
M 12, Buiten zeszijdig, Zonder pakking, Gegalvaniseerd
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11,2 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -56%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -59%
M 10, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 16, Binnenvierkant
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -66%
- -72%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -69%
M 14, Buiten zeszijdig
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -63%
M 14, Buiten zeszijdig, Zonder pakking
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
- -67%
M26 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
Gegalvaniseerd, M24 x 1,5, Staal
| Gewicht [kg] | 0,049 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 14 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M24 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Afmetingen in acht nemen |
- -68%
Gefosfateerd, M14 x 1,5, Staal
| Gewicht [kg] | 0,019 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19,5 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -60%
M14 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -33%
Kunststof, Met montagegereedschap
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montagegereedschap |
- -65%
M18x1,5x22, 8 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x22 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
M18x1
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M18x1 |
| Gewicht [kg] | 0,05 |
| Hoogte [mm] | 22 |
- -50%
| Buitendiameter [mm] | 32 |
| Gewicht [kg] | 0,019 |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -63%
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Hoogte [mm] | 14 |
- -58%
1 3/4'' 16G
| Buitendraad [mm] | 1 3/4'' 16G |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Gewicht [kg] | 0,132 |
| Hoogte [mm] | 12,5 |
- -58%
M26x1,5
| Gewicht [kg] | 0,079 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Schroefdraadmaat | M26x1,5 |
- -58%
Bajonett, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0,012 |
| Monteerwijze | Bajonett |
| Buitendiameter [mm] | 25, 21, 13 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
M14 x 1,5, M14, 1659086J00
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Voor OE nummer | 24117533937, 1659086J00, 652477/652315, 90502556/96023264, 031142, 1722061, 71753293 |
| Voor fabrikant | BMW, Suzuki, Opel, Chevrolet, PSA, Fiat, Ford |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | T40 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Materiaal pakking | Rubber |
- -65%
M12 x 1,75, M12
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Lengte [mm] | 37 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Voor OE nummer | 652736, 652454, 652884, 652951, 011519408, 011562588, 31359503, 3536964, 11518377, 11519933, 9L8E6730AA, 4948795, 11519933/11518377, CA6010404/CY0110404, LR025048, AJ813123, 11519408/11562588, 71739255, 1535683 |
| Voor fabrikant | Volvo, Opel/Vauxhall, Saab, Mazda, Land Rover, Chevrolet, Jaguar, Ford, Fiat |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 15mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
M18 x 1,5, M18, 68122817AA
| Buitendraad [mm] | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Voor OE nummer | 55196505, 68122817AA, 93183669, 55588255, 652300, 652950 |
| Voor fabrikant | Saab, Chevrolet, Jeep/Chrysler, Opel |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Schroefdraad lengte [mm] | 14,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -65%
