Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Zonder druksensor
| Lengte [mm] | 137 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
M 9 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 70-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 149 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 160 |
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Totale lengte [mm] | 96 |
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 101 |
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 170 |
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 159 |
M5, M18x1.5
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 91 |
- -12%
M14x 1,25
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 65 |
- -60%
M18x1,5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Inbouwdiepte [mm] | 57 |
| Totale lengte [mm] | 109 |
- -60%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 44 |
| Totale lengte [mm] | 54 |
- -60%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 38 |
| Totale lengte [mm] | 108 |
- -60%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 42 |
| Totale lengte [mm] | 112 |
- -60%
| Spanning (Volt) | 24 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 44 |
| Totale lengte [mm] | 54 |
- -60%
M22x1,5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 26 |
| Inbouwdiepte [mm] | 52 |
| Totale lengte [mm] | 74 |
- -60%
M22x1,5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 26 |
| Inbouwdiepte [mm] | 52 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
- -60%
M22x1,5, sw26
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | Sw26 |
| Totale lengte [mm] | 100 |
- -60%
1/2BSP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/2BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -59%
1/2BSP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/2BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
7/8'' 14UINF
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14UINF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
1/2'' BSP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/2'' BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
1/2'' BSP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/2'' BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
7/8'' UNF
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' UNF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
7/8'' 14 UNF
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14 UNF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
1/2'' BSP
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/2'' BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
7/8'' 14 UNF
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14 UNF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
7/8'' 14 UNF
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14 UNF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
1/2'' BSP
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/2'' BSP |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -60%
