Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 133 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -65%
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Bundeltype | Doos |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 131 |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 15-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
M 8 x 1,0, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 8 x 1,0 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 127 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 15-870-004 |
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 107 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 15-870-005 |
M 10 x 1, M 4, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Componentennummer | BSG 15-870-006 |
M 10 x 1, M 4, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 15-870-007 |
M8x1, pin diameter 4, Hidria
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin diameter 4 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Versie | Hidria |
| Totale lengte [mm] | 145 |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 30-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 9 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
M10x1,0, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 149 |
M10 x 1,25, PIN, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 162 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 40-870-001 |
M10 x 1, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-003
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 40-870-003 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Componentennummer | BSG 40-870-004 |
M10 x 1,25, BSG 40-870-006
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Componentennummer | BSG 40-870-006 |
M10 x 1,25, BSG 40-870-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 138 |
| Componentennummer | BSG 40-870-007 |
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
M8 x 1, M4
| Buitendraad [mm] | M8 x 1, M4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
M10 x 1,25
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 130 |
M10 x 1,25
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 165 |
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 152 |
M10x1,25
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Totale lengte [mm] | 159 |
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 10 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 86 |
