Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
M 8, voor nagloeien geschikt
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M 8 x 1
| Buitendraad [mm] | M 8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18,4 |
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 135 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 135 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M10x1, Met druksensor
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Voor modeljaar | 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
M10x1,0, 4mm, Staafgloeibougie
| Breekpunt [Nm] | 18 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
M9x1, 4 mm, Staafgloeibougie
| Breekpunt [Nm] | 15 |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | 4 mm |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
M10 x 1,00, M4, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Conushelling | 90 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 125 |
M10 x 1,00, M4, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 106,5 |
M8 x 1,00, PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 15 |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 125,5 |
M10 x 1,25, M4, 12 mm
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 132 |
M10 x 1,00, M10, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
M8 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,5 |
| Totale lengte [mm] | 100 |
M10 x 1,25, Staafgloeibougie
| Conushelling | 123 |
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 137 |
M10 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 145,5 |
M8 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 144,5 |
M9 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 5,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119,5 |
M8 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
M10 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 63 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -32%
M9 x 1, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Nominale stroom [A] | 8,5 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Totale lengte [mm] | 180 |
- -41%
M9 x 1, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Nominale stroom [A] | 8,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Totale lengte [mm] | 132 |
- -32%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 87 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 69 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -66%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
