Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -29%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 18 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
- -29%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -29%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 61 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
- -29%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -28%
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 68 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -29%
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 144,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -33%
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -34%
- -21%
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -19%
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -19%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -68%
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
- -57%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -70%
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 27 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -69%
M10x1,25
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 83 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Lengte [mm] | 135 |
- -39%
M10x1.0
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
- -39%
M10X1.25
| Lengte 2 [mm] | 36 |
| Lengte 1 [mm] | 98 |
| Werkspanning (V) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Diameter [mm] | 3,5 |
| Totale lengte [mm] | 151,5 |
- -39%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -46%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -47%
M12X1,25, M5, BSG 70-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 70-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -58%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 90-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
M22x1,5, Flachzunge 9,5 mm, 26 mm
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Conushelling | 0 |
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aansluittechniek | Flachzunge 9,5 mm |
| Lengte [mm] | 65 |
| Sleutelwijdte | 26 mm |
| Stroomsterkte [A] | 22 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 33 |
- -31%
M18x1,5, M5 / 3 Nm, 21 mm
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Conushelling | 60 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 93 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34 |
- -31%
M14x1,25, M5 / 3 Nm, 17 mm
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Conushelling | 60 |
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -31%
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,7 |
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,0 |
| Totale lengte [mm] | 90,0 |
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,7 |
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22,0 |
| Totale lengte [mm] | 84,5 |
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 6,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 82,6 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21,5 |
- -33%
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
M18 x 1,5, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 0,9 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -47%
