Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1,25
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | 1,25 |
| Totale lengte [mm] | 112,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1,5
| Spanning (Volt) | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1,5 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Totale lengte [mm] | 134,7 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | 1 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/2
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/2 |
| Stroomsterkte [A] | 12,5 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -44%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 121 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 168 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 150 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,3 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
- -35%
M10 x 1,25, M4, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 154 |
- -28%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -27%
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,3 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 118,7 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -32%
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -12%
M10x1.25, 36710-4A000, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 36710-4A000 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 150 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, 059963319J, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 35,3 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 059963319J |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 126,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.25, 11065-2W211, M4x0.7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 81,1 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 11065-2W211 |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 213 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, 9675680980;1717631;L, M4x0.7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 44,7 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 9675680980 |
| 1717631 | |
| L | |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4, M8x1
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 69 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1, Met druksensor
| Draaimoment [Nm] | 13 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Met druksensor |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 10 x 1,25, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 156 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -59%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 138,9 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,0, 8 mm, Keramische gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,0 |
| Totale lengte [mm] | 158,6 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
