Gloeibougie
Gloeibougies zijn essentieel voor een vlotte start van dieselmotoren, vooral bij lage temperaturen. Ze zorgen ervoor dat de brandstof effectief ontbrandt, wat cruciaal is voor de prestaties van je auto. Gloeibougies zoals die van Kavo Parts bieden betrouwbare ontsteking met een spanning van 11 volt, diverse lengtes en aansluittechnieken. Of je nu een korte of langere gloeibougie nodig hebt, wij bieden een breed assortiment. Regelmatige vervanging van gloeibougies voorkomt startproblemen en houdt je voertuig in topconditie. Bestel nu en profiteer van onze snelle levering!
M10x1, Ø 4mm, 10mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 5 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
| Componentennummer | BSG 15-870-002 |
| Totale lengte [mm] | 105 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 15-870-008 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, M4 / 1 Nm, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 1 Nm |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 30-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 118 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 30-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-005
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 40-870-005 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, 5 mm PIN, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | 5 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 60-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, BSG 60-870-006
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Componentennummer | BSG 60-870-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 4 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 97 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 60-870-007 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, M4, Metalen gloeibougie
| Buitendraad [mm] | M10 x 1, M4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 65-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Componentennummer | BSG 65-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 143 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Componentennummer | BSG 65-870-006 |
| Totale lengte [mm] | 135 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Componentennummer | BSG 65-870-007 |
| Totale lengte [mm] | 133 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8X1, PIN, BSG 70-870-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Componentennummer | BSG 70-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 2 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 1 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Weerstand [Ohm] | 1 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pompverstuiversysteem (PVS), M8x1,0, 4 mm PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 90-870-008 |
| Totale lengte [mm] | 117 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
UNF7/8-14
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | UNF7/8-14 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Inbouwdiepte [mm] | 65 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Inbouwdiepte [mm] | 65 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Inbouwdiepte [mm] | 65 |
| Totale lengte [mm] | 103 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
7/8'' 14 UNF
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 7/8'' 14 UNF |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1,5
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Inbouwdiepte [mm] | 33 |
| Totale lengte [mm] | 64,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 19 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 93,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 19 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 93,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Vlamgloeibougie
| Spanning (Volt) | 9,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Vlamgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 41 |
| Totale lengte [mm] | 93,5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
