Temperatuurschakelaar
Een temperatuur schakelaar is een essentieel onderdeel dat de temperatuur in de motor of het koelsysteem van je auto bewaakt. Deze schakelaar activeert belangrijke systemen, zoals de ventilator of koelvloeistofpomp, om oververhitting te voorkomen. Een defecte temperatuur schakelaar kan leiden tot motorschade door oververhitting of onjuiste temperatuurregulatie. Het is daarom belangrijk om een kapotte schakelaar op tijd te vervangen. Bestel vandaag nog jouw temperatuur schakelaar en zorg voor een goed gereguleerde motortemperatuur!
GENUINE, 034 919 369 A, M10x1 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 034 919 369 A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 100 |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90376209 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 100 |
| Voor OE nummer | 90277288, 1341017 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 96 009 503, 35331 86CB0, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 96 009 503, 35331 86CB0 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Wit |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B, M22x1,5 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 95 |
| Openingstemperatuur | 90 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 GA, 1H0 959 481 B |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 701 959 481 C, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 80 |
| Openingstemperatuur | 75 |
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 701 959 481 C |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M16x1,5 mm, 21 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478259 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M14x1,5 mm, Ovaal
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 46406747 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 105 |
| Openingstemperatuur | 110 |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Voor OE nummer | 90506499 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 115 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 91, 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102, 95 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Zonder afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Diameter [mm] | 20 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 102, 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 89, 82 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 91, 84 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102, 95 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 82, 76 |
| Schakelpunt tot [°C] | 93, 87 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, voor voertuigen met airco
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 82, 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87, 80 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 80, 74 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87, 93 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 77, 70 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82, 75 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rood
| Kleurmarkering | Rood |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 65, 55 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 98, 103 |
| Sleutelwijdte | 29 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 95, 100 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 97, 92, 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Blauw, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, bruin
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Openingstemperatuur | 93 |
| Kleur | Bruin |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x4,5, rood
| Schroefdraadmaat | M 14x4,5 |
| Kleur | Rood |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -51%
M22 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 101 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt [°C] | 99, 91 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
