Oliedruksensor
De oliedruksensor bewaakt de oliedruk in de motor en geeft deze informatie door aan het dashboard. Hierdoor weet je direct of de oliedruk te laag is, wat ernstige motorschade kan voorkomen. Een defecte oliedruksensor kan leiden tot onjuiste meldingen of geen waarschuwing geven bij een lage oliedruk, wat riskant kan zijn. Het tijdig vervangen van een kapotte sensor is dus essentieel. Bestel vandaag nog jouw nieuwe oliedruksensor en zorg ervoor dat je motor optimaal blijft functioneren!
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 " 27 NPTF, Rond
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 25 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8 " 27 NPTF |
| Lengte [mm] | 46 |
| Schakelpunt [bar] | 8,8 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06K 115 243 L
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06K 115 243 L |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06H 115 243 M
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06H 115 243 M |
| Aantal contacten | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 9817070380 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 11417647238 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Cilinderkop, Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 15,9 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Hoogte [mm] | 22,9 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, 012 542 0517
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 012 542 0517 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Cilinderkop, Terugslagklep, Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 15,9 |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Ventieltype | Terugslagklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Hoogte [mm] | 22,9 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12
| Aantal contacten | 1 |
| Meetbereik van [bar] | 0,01 |
| Meetbreik tot [bar] | 3 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 0402 0321, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 48 |
| Voor OE nummer | 5 0402 0321 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
5 0425 6831, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Voor OE nummer | 5 0425 6831 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, Met kabel
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14X1,5
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
| Voor OE nummer | 7611384 |
| Druk (bar) | 0,8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Voor OE nummer | 60507261 |
| Druk (bar) | 8 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging, 497636N20A
| Uitvoering | Voor voertuigen met hydraulische stuurbekrachtiging |
| Voor OE nummer | 497636N20A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
In versnellingsbakbehuizing, Zonder kabel
| Inbouwplaats | In versnellingsbakbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Voor OE nummer | 23017568177 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 113 |
| Schakelpunt tot [bar] | 10 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 368447 |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
