Oliedruksensor
De oliedruksensor bewaakt de oliedruk in de motor en geeft deze informatie door aan het dashboard. Hierdoor weet je direct of de oliedruk te laag is, wat ernstige motorschade kan voorkomen. Een defecte oliedruksensor kan leiden tot onjuiste meldingen of geen waarschuwing geven bij een lage oliedruk, wat riskant kan zijn. Het tijdig vervangen van een kapotte sensor is dus essentieel. Bestel vandaag nog jouw nieuwe oliedruksensor en zorg ervoor dat je motor optimaal blijft functioneren!
M12 x 1,5
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GENUINE, 25070-CD00A, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25070-CD00A |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, M 12, Met afdichtring, Ovaal
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8" x 27 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 23 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPT |
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, Ovaal
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 1866362 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Geschroefd, GENUINE
| Stekkerkleur | Zwart |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 71719383 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8'' NPT
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 7 |
| Schakelpunt van [bar] | 0 |
| Sleutelwijdte | 18 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Diameter 1 [mm] | 44 |
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 12,5 |
| Inbouwdiepte [mm] | 12,5 |
| Lengte [mm] | 85,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8'' NPT |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 103 |
- -3%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 106 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 131 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 124 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 28,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 109 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 29 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Lengte [mm] | 108 |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Breedte [mm] | 24,5 |
| Lengte [mm] | 103 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 28,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 123 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Male, Vlak
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ketting, Elektrisch hydraulisch, Controleklep, Für Ölpumpe
| Aandrijving | Ketting |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Versie | Für Ölpumpe |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Controleklep, Met stekker, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker, Met kabel |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06K 115 243 L
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06K 115 243 L |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 06H 115 243 M
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 06H 115 243 M |
| Aantal contacten | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 9817070380 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Voor OE nummer | 11417647238 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45,5, 39,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Lengte [mm] | 60 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1
| Nominale stroomsterkte [mA] | 13 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 3 |
| Bedrijfstemperatuur van [°C] | -50 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 150 |
| Overdrukveiligheid [bar] | 40 |
| Werkspanning tot [V] | 5,25 |
| Werkspanning [V] | 4,75 |
| Druk tot [kPA] | 1100 |
| Druk van [kPA] | 49 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10x1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
