Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opener, PT 1/8, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0,4 - 0,6, Gegalvaniseerd, Staal, M10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,4 - 0,6 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 42 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met kabel, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel, Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 51 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 82 00 671 275, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 275 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schakelpunt [bar] | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 64 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 50 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 76 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Met afdichtring, blauw
| Schakelpunt [bar] | 2,4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 516 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 46 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 34 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8", grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 6 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.6, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 10,5 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10×1.6, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" NPT, wit
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 1,5 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" NPT, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" NPT |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 3 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NPTF1/4, groen
| Diameter [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat | NPTF1/4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 2,94 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 10,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, donkerblauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerblauw |
| Druk (bar) | 3,5 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5, grijs
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5, bruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Druk (bar) | 5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, grijs
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 2,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
