Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
- -38%
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -33%
- -33%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -35%
M10 x 1, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 28,5 |
| Schakelpunt [bar] | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
036 919 081 D, M10 x 1, groen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 29 |
| Schakelpunt [bar] | 0,45 |
| Voor OE nummer | 036 919 081 D |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,6 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
079 919 081 D, M10 x 1, groen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 31 |
| Schakelpunt [bar] | 0,45 |
| Voor OE nummer | 079 919 081 D |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M10 x 1, bruin, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, groen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -64%
M10 x 1, bruin, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Schakelpunt tot [bar] | 3 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 39 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 38 |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
1/4" x 18 NPT, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Voor OE nummer | 1096320 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" x 18 NPT |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 94 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,05 |
| Voor OE nummer | 20382509 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -64%
M10 x 1, blauw, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Schakelpunt [bar] | 0,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -82%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 35 |
| Schakelpunt [bar] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
M14 x 1,5, zwart, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,55 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
9844 9550, M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 123 |
| Voor OE nummer | 9844 9550 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Druk (bar) | 2,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
5 0033 9377, M16 x 1,5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 122 |
| Voor OE nummer | 5 0033 9377 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Druk (bar) | 3,2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -64%
- -62%
- -58%
0,15 - 0,35, Hydraulisch, M 10, Platte stekker
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -62%
Hydraulisch, M 10, Met afdichtring, Platte stekker
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -63%
1,6 - 2,0, Hydraulisch, M 10, Met afdichtring
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Wit |
- -63%
