Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
82.2245A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 82.2245A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
GENUINE, 059 919 081 E
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 059 919 081 E |
82.2245A2, GENUINE, 25240-CK80B
| Alternatief artikel | 82.2245A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 25240-CK80B |
GENUINE, 06E 919 081G, M10x1 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 2,3 |
| Voor OE nummer | 06E 919 081G |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
82.2362A2, GENUINE, 04L 919 081, M10x1 mm
| Alternatief artikel | 82.2362A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 0,45 |
| Voor OE nummer | 04L 919 081 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Groen |
| Lengte [mm] | 53 |
GENUINE, 047 919 081 B, M16x1,5 mm, 24 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Sluitdruk [bar] | 0,9 |
| Voor OE nummer | 047 919 081 B |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Grijs |
GENUINE
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Voor OE nummer | 11038813 |
GENUINE
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 9705420018 |
