Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
1/8" x 27 NPTF, zwart, Circuit N.C.
| Nettogewicht [kg] | 0,036 |
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,33 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Technisch informatienummer | Circuit N.C. |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Grijs
| Nettogewicht [kg] | 0,066 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -42%
2524000Q0C, M 14 x 1,5
| Voor OE nummer | 2524000Q0C |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
036919081D, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 036919081D |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8" x 18 NPTF, zwart
| Voor OE nummer | 12617513068 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart
| Voor OE nummer | 12617549796 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28 BSPT, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -31%
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,50
| Schroefdraadmaat | M14x1,50 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, groen
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 6 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, groen
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 1,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, Hoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 41 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98AB3N824DB, M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 98AB3N824DB |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, Melkwit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 15 |
| Stroomsterkte [A] | 0,250 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Druk (bar) tot | 2,0 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Melkwit |
- -10%
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -33%
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
