Interieurfilter
De interieurfilter zorgt ervoor dat de lucht in je auto die je inademt schoon blijft. De filter houdt, stof vuil, roetdeeltjes en pollen buiten, zodat je een frisse lucht heb tijdens het rijden. Heb jij last van hooikoorts of andere allergieën? Overweeg dan een anti-allergeen filter. Na verloop van tijd raakt je interieurfilter vol met vuil, en is het tijd om het te vervangen. Een vervuild filter kan ervoor zorgen dat de luchtcirculatie in de auto minder goed werkt en de luchtkwaliteit afneemt. Gelukkig kan je zelf de interieurfilter vervangen, zodat je geen last heb van een vervuilde filter en kan genieten van een schone lucht in de auto.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 314 |
| Breedte [mm] | 152 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 278 |
| Breedte [mm] | 101 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Breedte [mm] | 109 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Breedte 1 [mm] | 185 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter
| Filter type | Met antibacteriële werking, Met anti-allergische werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 17 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 291 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 159 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 182 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 219 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 58 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 12 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 332 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 3461 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 3461 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 301 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | 1987435543 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 293 |
| Breedte [mm] | 118 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kofferruimte, Carbon filter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 15 |
| Inbouwplaats | Kofferruimte |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 217,5 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435183 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Aantal | 2 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 216 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 214 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | 1987432433 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, Stuk
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250,5 |
| Breedte [mm] | 182 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Aantal | 1 |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435075 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Stoffilter
| Nettogewicht [g] | 30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 182,0 |
| Breedte [mm] | 160 |
| Hoogte [mm] | 25,0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,30 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,8 |
| Nettogewicht [g] | 144 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 250,0 |
| Breedte [mm] | 183 |
| Hoogte [mm] | 45,0 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, LA 45
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,5 |
| Nettogewicht [g] | 154 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 394,0 |
| Breedte [mm] | 154 |
| Hoogte [mm] | 24,0 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 45 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, LA 464
| Nettogewicht [g] | 65 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 27,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,30 |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 187 |
| Breedte [mm] | 238 |
| Hoogte [mm] | 19 |
| Basisversie (art.nr.) | LA 464 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 203 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 40 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter, biofunctioneel interieurfilter |
| Lengte [mm] | 256 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 35 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 316 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 38 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 157 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 37 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter, biofunctioneel interieurfilter |
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 260 |
| Breedte [mm] | 148 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter
| Filter type | Met antivirale werking, Met antibacteriële werking, Carbon filter, pollenfilter |
| Lengte [mm] | 337 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 25 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met antibacteriële werking, Carbon filter
| Lengte [mm] | 238 |
| Breedte [mm] | 109 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Filter type | Met antibacteriële werking, Carbon filter |
- -64%
