Alternator/Dynamo
Een dynamo is een cruciaal onderdeel van je voertuig dat ervoor zorgt dat de accu wordt opgeladen en alle elektrische systemen van stroom worden voorzien. Wanneer de dynamo niet goed werkt, kan dit leiden tot problemen zoals een lege accu of zwakke verlichting. Onze dynamoâ??s, van topmerken zoals Bosch, Valeo en Kavo Parts, garanderen een betrouwbare stroomvoorziening voor je auto. Controleer regelmatig de staat van de dynamo en vervang deze indien nodig om problemen te voorkomen.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-IG-S-M
| Nettogewicht [kg] | 5,96 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-IG-S-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Plug 247
| Nettogewicht [kg] | 4,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0247 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | Plug 247, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-IG-S-M
| Nettogewicht [kg] | 4,52 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0131 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-IG-S-M, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Nippon Denso, L-IG-S-M=200Hz, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 4,73 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Voor fabrikant | Nippon Denso |
| Stekkeruitvoering-ID | L-IG-S-M=200Hz |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, D+ 6.4MM Plug, Met vrijlooppully, M8 B+ 6.4mm D+
| Nettogewicht [kg] | 7,06 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | D+ 6.4MM Plug |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ 6.4mm D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0195 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, 3 Pins white plug, Met vrijlooppully, LIN
| Nettogewicht [kg] | 6,02 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18, 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 18, 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 3 Pins white plug |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Bosch, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 18 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Stekkeruitvoering-ID | 0206 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-IG-C (COMPUTER)
| Nettogewicht [kg] | 5,02 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0160 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-IG-C (COMPUTER), M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-IG-D (DUMMY)
| Nettogewicht [kg] | 4,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0029 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-IG-D (DUMMY), M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf, B+ ,M8, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Gatdiameter 2 [mm] | 12 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Boringafstand [mm] | 54 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal contacten | 4 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ ,M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 185 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 129,00 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 103,60 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 116,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 94,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 131,40 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 112,20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 123,30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 101,10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 127,10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 102,00 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 107,90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 89,90 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 115,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 94,70 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 132,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 112,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 131,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 111,60 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 115,60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 94,00 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 116,30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 94,20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 127,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,10 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 127,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,10 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 129,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 131,20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 106,00 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 135,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 112,00 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 125,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,00 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 127,40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 129,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 102,30 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 137,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 112,00 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
