×
Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI (110kW)
Thermostaat voor Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI Benzine (110kW / 150pk)
Ga snel naar...
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
€ 22,95
€ 37,18
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Vemo V15-99-2063
Rechts, Zonder behuizing, Met pakking
V15-99-2063
| Inbouwplaats | Rechts |
| Openingstemperatuur | 105 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 28,37
€ 45,12
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat BSG BSG 90-125-009
Kunststof
BSG 90-125-009
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95, 110 |
| Temperatuur van [°C] | 95, 80 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
€ 73,58
€ 73,58
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Topran 112 948
Automatische versnellingsbak, G1A, voor voertuigen met koppelingsoliekoeler, Kunststofbehuizing
112 948
| Openingstemperatuur | 75 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Voor PR nummer | G1A |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen met koppelingsoliekoeler |
| Behuizing | Kunststofbehuizing, Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 56,23
€ 21,93
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Topran 113 292
Met pakking
113 292
| Openingstemperatuur | 95, 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 62,12
€ 23,61
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Topran 113 293
Met pakking
113 293
| Openingstemperatuur | 80, 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 66,60
€ 25,31
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 579 954KK
530 278, voor aparte behuizing
579 954KK
| Bevat artikelnummer | 530 278 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
€ 130,22
€ 122,40
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 686
590 660, 580 686S, voor aparte behuizing, Links
580 686
| Bevat artikelnummer | 590 660, 580 686S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder verbindingsstukken, Met pakking |
| Voor artikelnummer | 580 686K |
€ 23,58
€ 23,58
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 686K
590 660, 580 686S, 580 686, met verbindingsstukken
580 686K
| Bevat artikelnummer | 590 660, 580 686S |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met verbindingsstukken |
€ 26,55
€ 26,55
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 686S
Links, voor aparte behuizing, Zonder pakking, 580 686K
580 686S
| Openingstemperatuur | 95 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Links |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 686K |
€ 20,74
€ 20,74
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 689
590 653, 580 689S, voor aparte behuizing, rechts
580 689
| Bevat artikelnummer | 590 653, 580 689S |
| Openingstemperatuur | 80 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder verbindingsstukken, Met pakking |
| Voor artikelnummer | 580 689K |
€ 23,09
€ 23,09
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 689K
590 653, 580 689S, 580 689, voor aparte behuizing
580 689K
| Bevat artikelnummer | 590 653, 580 689S |
| TecDoc-motornummer | 26573 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met verbindingsstukken |
€ 38,72
€ 38,72
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat KW 580 689S
Rechts, voor aparte behuizing, Zonder pakking, 580 689K
580 689S
| Openingstemperatuur | 80 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573, 20734 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Behuizing | Voor aparte behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor artikelnummer | 580 689K |
€ 19,20
€ 19,20
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Magneti Marelli 352317004810
Met pakking, Met sensor
352317004810
| Openingstemperatuur | 95 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734, 26573 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
€ 174,84
€ 50,71
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaat Gates TH42380G1
Zonder behuizing, Van thermostaat naar motorkoeler, Bovenaan, Met pakkingen
TH42380G1
| TecDoc-motornummer | 22452 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Koelleiding | Van thermostaat naar motorkoeler |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 69,21
€ 46,37
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
