Oliekoeler motorolie
Een oliekoeler is een essentieel onderdeel om je motor optimaal te laten presteren. Het helpt bij het koelen van de motorolie, waardoor de motor efficiënter werkt en slijtage vermindert. Problemen met de oliekoeler kunnen leiden tot oververhitte olie en schade aan de motor. Regelmatig controleren en tijdig vervangen van een defecte oliekoeler is belangrijk om hoge reparatiekosten te voorkomen. Bij ons vind je een breed assortiment oliekoelers die passen bij jouw voertuig. Zorg ervoor dat je de juiste keuze maakt voor langdurige prestaties van je motor.
Met pakking, met oliefiltterbehuizing
| Verpakkingshoogte [cm] | 22 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 24 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefiltterbehuizing |
95x64x50, Manuale / Automatische versnelling, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Afmeetingen radiateur | 95x64x50 |
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
94 x 62 x 50 mm, ONLY OIL COOLER UNIT, BSG 30-116-106
| Afmeetingen radiateur | 94 x 62 x 50 mm |
| Specificatie | ONLY OIL COOLER UNIT |
| Componentennummer | BSG 30-116-106 |
Easy Fit, Watergekoeld
| Kwaliteitsgraad | Easy Fit |
| Type koeling | Watergekoeld |
BSG 30-506-004
| Aantal leidingen | 1 |
| Voor OE nummer | 1704068 |
| Componentennummer | BSG 30-506-004 |
120 x 80 x 43 mm, Zonder behuizing, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 120 x 80 x 43 mm |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Voor OE nummer | 1469718 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Versie | W/I SPIN ON FILTER |
26410-2A150, BSG 40-506-001
| Breedte [mm] | 96 |
| Voor OE nummer | 26410-2A150 |
| Diepte [mm] | 77 |
| Componentennummer | BSG 40-506-001 |
| Lengte [mm] | 130 |
BSG 40-506-002
| Breedte [mm] | 62 |
| Diepte [mm] | 51 |
| Componentennummer | BSG 40-506-002 |
| Lengte [mm] | 94 |
BSG 60-506-001
| Breedte [mm] | 80 |
| Diepte [mm] | 45 |
| Componentennummer | BSG 60-506-001 |
| Lengte [mm] | 142 |
BSG 60-506-004
| Breedte [mm] | 51 |
| Diepte [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 60-506-004 |
| Lengte [mm] | 132 |
BSG 60-506-005
| Breedte [mm] | 24 |
| Diepte [mm] | 76 |
| Componentennummer | BSG 60-506-005 |
| Lengte [mm] | 132 |
BSG 60-506-006
| Breedte [mm] | 98 |
| Diepte [mm] | 32 |
| Componentennummer | BSG 60-506-006 |
| Lengte [mm] | 110 |
BSG 60-506-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 60-506-007 |
Aluminium, Met pakkingen, BSG 60-506-009
| Gewicht [kg] | 1 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Componentennummer | BSG 60-506-009 |
Zonder pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 13 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 21 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
141 x 71 x 56 mm, Zonder behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 141 x 71 x 56 mm |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
143 x 73 x 49 mm, Zonder behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 143 x 73 x 49 mm |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
90 x 62 x 67 mm, Met behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 90 x 62 x 67 mm |
| Behuizing | Met behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Componentennummer | BSG 60-506-013 |
90 x 62 x 67 mm, Met behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 90 x 62 x 67 mm |
| Behuizing | Met behuizing |
| Breedte [mm] | 80 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Componentennummer | BSG 60-506-014 |
143 x 73 x 53 mm, Met behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Afmeetingen radiateur | 143 x 73 x 53 mm |
| Behuizing | Met behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
Zonder behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
Zonder behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Gewicht [kg] | 1 |
Zonder behuizing, Aluminium, Watergekoeld
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Voor OE nummer | 24119812996 |
| Materiaal | Aluminium |
| Type koeling | Watergekoeld |
BSG 65-123-002
| Breedte [mm] | 105 |
| Diepte [mm] | 21 |
| Componentennummer | BSG 65-123-002 |
| Lengte [mm] | 140 |
BSG 65-506-001
| Breedte [mm] | 105 |
| Diepte [mm] | 21 |
| Componentennummer | BSG 65-506-001 |
| Lengte [mm] | 140 |
