Oliekoeler motorolie
Een oliekoeler is een essentieel onderdeel om je motor optimaal te laten presteren. Het helpt bij het koelen van de motorolie, waardoor de motor efficiënter werkt en slijtage vermindert. Problemen met de oliekoeler kunnen leiden tot oververhitte olie en schade aan de motor. Regelmatig controleren en tijdig vervangen van een defecte oliekoeler is belangrijk om hoge reparatiekosten te voorkomen. Bij ons vind je een breed assortiment oliekoelers die passen bij jouw voertuig. Zorg ervoor dat je de juiste keuze maakt voor langdurige prestaties van je motor.
Koelribben gesoldeerd, Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen, Zonder pakking, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Nettogewicht [g] | 1332 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 6 versnellingen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 166 |
| Netbreedte [mm] | 81 |
| Netdiepte [mm] | 107 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -13%
Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 21,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Nettogewicht [g] | 1858 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,50 |
| Netlengte [mm] | 202 |
| Netbreedte [mm] | 206 |
| Netdiepte [mm] | 112 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -30%
Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 915 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,70 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 14 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 140 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 91 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -13%
Koelribben gesoldeerd, Automatische versnellingsbak, Zonder pakking, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 810 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 139 |
| Netbreedte [mm] | 69 |
| Netdiepte [mm] | 81 |
| Fabrikant | MAHLE |
- -25%
Zonder pakking, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 726 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 139 |
| Netbreedte [mm] | 70 |
| Netdiepte [mm] | 63 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -26%
Automatische versnellingsbak, Zonder pakking, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 84,00 |
| Nettogewicht [g] | 794 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,00 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 63 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -6%
Zonder pakking, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 695 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 142 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 64 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -13%
Zonder pakking, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 572 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 142 |
| Netbreedte [mm] | 80 |
| Netdiepte [mm] | 50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -21%
Zonder pakking, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 77,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Nettogewicht [g] | 1344 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15 |
| Netlengte [mm] | 540 |
| Netbreedte [mm] | 81 |
| Netdiepte [mm] | 45 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -23%
Met oliefiltterbehuizing, Met filter, Koelribben gesoldeerd
| Verpakkingslengte [cm] | 22,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Nettogewicht [g] | 1574 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
- -32%
Met afdichtring, Koelribben gesoldeerd
| Nettogewicht [g] | 454 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Netlengte [mm] | 127 |
| Netbreedte [mm] | 97 |
| Netdiepte [mm] | 60 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
- -57%
Koelribben gesoldeerd, Met thermostaat, MAHLE
| Nettogewicht [g] | 988 |
| Verpakkingslengte [cm] | 36,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Netlengte [mm] | 213 |
| Netbreedte [mm] | 87 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Fabrikant | MAHLE |
Koelribben gesoldeerd, Zonder pakking, MAHLE
| Verpakkingslengte [cm] | 79,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 33,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,00 |
| Nettogewicht [g] | 1339 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Netlengte [mm] | 555 |
| Netbreedte [mm] | 84 |
| Netdiepte [mm] | 30 |
| Fabrikant | MAHLE |
Met oliefiltterbehuizing, Met pakking, Met thermostaat, Met filter
| Nettogewicht [g] | 950 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 19,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,60 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat, Met filter |
| Netlengte [mm] | 248 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 116 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -56%
Met oliefiltterbehuizing, Met filter, Koelribben gesoldeerd, MAHLE
| Verpakkingshoogte [cm] | 39,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Nettogewicht [g] | 1533 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefiltterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Netlengte [mm] | 233 |
| Netbreedte [mm] | 210 |
| Netdiepte [mm] | 186 |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Fabrikant | MAHLE |
- -64%
BSG 15-506-001
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Componentennummer | BSG 15-506-001 |
| Diepte [mm] | 95 |
BSG 15-506-002
| Breedte [mm] | 87 |
| Diepte [mm] | 92 |
| Componentennummer | BSG 15-506-002 |
| Lengte [mm] | 210 |
BSG 15-506-003
| Breedte [mm] | 80 |
| Diepte [mm] | 61 |
| Componentennummer | BSG 15-506-003 |
| Lengte [mm] | 142 |
BSG 15-506-004
| Breedte [mm] | 64 |
| Diepte [mm] | 50 |
| Componentennummer | BSG 15-506-004 |
| Lengte [mm] | 95 |
BSG 15-506-005
| Breedte [mm] | 64 |
| Diepte [mm] | 50 |
| Componentennummer | BSG 15-506-005 |
| Lengte [mm] | 96 |
Manuale / Automatische versnelling, Watergekoeld, BSG 15-506-006
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Componentennummer | BSG 15-506-006 |
BSG 15-506-007
| Lengte [mm] | 157 |
| Breedte [mm] | 139 |
| Componentennummer | BSG 15-506-007 |
| Diepte [mm] | 77 |
Manuale / Automatische versnelling, Watergekoeld, BSG 15-506-008
| Aandrijving | Manuale / Automatische versnelling |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Componentennummer | BSG 15-506-008 |
BSG 15-506-009
| Breedte [mm] | 80 |
| Diepte [mm] | 75 |
| Componentennummer | BSG 15-506-009 |
| Lengte [mm] | 142 |
BSG 15-506-010, Met thermostaat
| Lengte [mm] | 142 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Componentennummer | BSG 15-506-010 |
| Diepte [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
116 x 71 x 76 mm, BSG 15-506-012
| Afmeetingen radiateur | 116 x 71 x 76 mm |
| Voor OE nummer | 11428507626 |
| Componentennummer | BSG 15-506-012 |
141 x 71 x 56 mm, BSG 15-506-013
| Afmeetingen radiateur | 141 x 71 x 56 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-013 |
116 x 71 x 76 mm, BSG 15-506-014
| Afmeetingen radiateur | 116 x 71 x 76 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-014 |
| Voor OE nummer | 11428510855 |
141 x 71 x 56 mm, BSG 15-506-015
| Afmeetingen radiateur | 141 x 71 x 56 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-015 |
141 x 71 x 69 mm, BSG 15-506-016
| Afmeetingen radiateur | 141 x 71 x 69 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-016 |
108 x 70 x 64 mm, BSG 15-506-017
| Afmeetingen radiateur | 108 x 70 x 64 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-017 |
111 x 71 x 65 mm, BSG 15-506-018
| Afmeetingen radiateur | 111 x 71 x 65 mm |
| Componentennummer | BSG 15-506-018 |
