Kachelventilator
De kachelventilator, ook wel bekend als de interieurventilator of blower, zorgt voor de luchttoevoer van warme en koude lucht in de auto. Als dit onderdeel kapot is, werkt de verwarming niet meer goed. Een defecte kachelventilator moet tijdig worden vervangen om te voorkomen dat je auto niet meer goed verwarmt of koelt. Bij ons vind je een ruim assortiment kachelventilatoren voor diverse automerken en modellen. Voer je kenteken in en vind eenvoudig het juiste onderdeel.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Diameter [mm] | 148 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,36 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
GENUINE, 97109-3E000
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor OE nummer | 97109-3E000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAHLE, voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 2,228 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3569 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Diameter [mm] | 156 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 249 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, DENSO, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,8 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3550 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 252 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, BOSCH, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,895 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 2900 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 312 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3700 |
| Gewicht [kg] | 1,35 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 192 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3300 |
| Gewicht [kg] | 1,568 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 252 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, Zonder ingebouwde regelaar
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3400 |
| Gewicht [kg] | 1,69 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 139 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 216 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3800 |
| Gewicht [kg] | 1,84 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 276 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3750 |
| Gewicht [kg] | 1,81 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 216 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3700 |
| Gewicht [kg] | 1,56 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 61 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 210 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 2900 |
| Gewicht [kg] | 1,94 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 61 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 306 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
