Mistlamp onderdeel
Mistlampen zijn ontworpen om je zicht te verbeteren bij zware mist, regen of sneeuw. Ze zorgen ervoor dat je de weg beter kunt zien en dat andere weggebruikers jou sneller opmerken. Defecte mistlampen kunnen je veiligheid in gevaar brengen, vooral in slechte weersomstandigheden. Controleer daarom regelmatig de werking van je mistlampen en vervang ze op tijd wanneer ze kapot zijn. In ons assortiment vind je mistlampen die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw mistlamp en zorg voor optimale veiligheid tijdens slechte weersomstandigheden!
15-214-4001L-E, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Modeljaar tot | 2007 |
| Modeljaar vanaf | 2003 |
| Artikelnummer paar | 15-214-4001L-E |
| Registratietype | ECE-getest |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -63%
440-2510R-UD, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 440-2510R-UD |
| Inbouwplaats | Links |
- -55%
441-2526R-UD, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-2526R-UD |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Links |
- -60%
441-2526L-UD, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 441-2526L-UD |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -64%
550-2503L-UD, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 550-2503L-UD |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -62%
550-2504R-UD, met gat(en) voor mistlampen, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 550-2504R-UD |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Links |
- -90%
550-2504L-UD, met gat(en) voor mistlampen, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 550-2504L-UD |
| Mechanisch bewerkt | Met gat(en) voor mistlampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -90%
- -30%
- -30%
Wit, voor voertuigen met stuur links, PY21W, Certified Quality
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Wit, voor voertuigen met stuur links, PY21W, Certified Quality
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 12,73 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 42,73 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
Wit, voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen met stuur links, PY21W
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 8,79 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Wit, voor voertuigen zonder mistlampen, voor voertuigen met stuur links, PY21W
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PY21W |
| Hoogte [cm] | 8,79 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
- -30%
- -36%
Links voor, Rechts voor, chroom
| Inbouwplaats | Links voor, Rechts voor |
| Kleur | Chroom |
- -70%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 215 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1881353 |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 206,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Voor OE nummer | 1881354 |
- -65%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 279 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Kunststof, Links voor
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum tot | 07.2015 |
| Productiedatum vanaf | 10.2011 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -67%
Kunststof, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum tot | 06.2017 |
| Productiedatum vanaf | 09.2013 |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -65%
Kunststof, Rechts voor
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 07.2013 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -66%
Kunststof, Links voor
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 07.2013 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -65%
- -65%
Kunststof, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum tot | 06.2014 |
| Productiedatum vanaf | 06.2007 |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -65%
Kunststof, zwart, Rechts voor
| Materiaal | Kunststof |
| Productiedatum vanaf | 01.2021 |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
- -64%
Links voor
| Productiedatum tot | 01.2012 |
| Productiedatum vanaf | 04.2008 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -65%
Rechts voor, Links voor
| Productiedatum tot | 01.2012 |
| Productiedatum vanaf | 04.2008 |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
- -65%
Staal, zwart
| Productiedatum tot | 04.2018 |
| Productiedatum vanaf | 01.2010 |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
- -75%
