Koplampunit
Koplampen zijn essentieel voor een goede zichtbaarheid tijdens het rijden, vooral in het donker of bij slecht weer. Ze zorgen ervoor dat je zelf goed kunt zien en dat andere weggebruikers jou kunnen opmerken. Het is belangrijk om regelmatig je koplampen te controleren en defecte exemplaren op tijd te vervangen, om aan de wettelijke eisen te voldoen en boetes te voorkomen. Of je nu een enkele lamp vervangt of een hele koplampunit, wij hebben een ruim aanbod van hoogwaardige koplampen voor verschillende automodellen. Bestel vandaag nog jouw koplamp!
Zonder elektro motor, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch), Met dimlicht
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Lamptype | H1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
Verpakkingseenheid, voor rechtsrijdend verkeer, Met groot licht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Verpakkingseenheid |
| Aantal | 2 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Monteerwijze | Inbouw, Opbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Voor rechtsrijdend verkeer, Met navigatielicht, Met groot licht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtbundel [mm] | 132 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H4 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -56%
Zonder gloeilampen, voor rechtsrijdend verkeer, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Registratietype | ECE-getest |
| Referentiegetal | 20 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Lichtbundel [mm] | 165 |
| Aantal | 36 |
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Diameter (inch) | 7 |
| Diameter [mm] | 169 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H4 |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -21%
Zonder gloeilamp, voor rechtsrijdend verkeer, Met groot licht, Met dimlicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Lengte [mm] | 167 |
| Spanning (Volt) | 12, 24 |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Monteerwijze | Inbouw, Opbouw |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -64%
Voor rechtsrijdend verkeer, Met groot licht, Met dimlicht, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -58%
Voor rechtsrijdend verkeer, Met groot licht, Met dimlicht, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | H4 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder knipperlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -5%
1AJ 136 502-021, voor rechtsrijdend verkeer, Met navigatielicht, Met groot licht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 1AJ 136 502-021 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met korte vooras |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder draagframe, Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder knipperlicht |
| Inbouwplaats | Links |
- -14%
1AJ 136 501-021, voor rechtsrijdend verkeer, Met navigatielicht, Met groot licht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 1AJ 136 501-021 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met korte vooras |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder draagframe, Zonder afregelmotor voor LWR, Zonder knipperlicht |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -14%
Gehard glas, voor rechtsrijdend verkeer, 190 x 132, Met navigatielicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtbundel [mm] | 190 x 132 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H1 |
| Verwerking | Gehard |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met framewerk |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diepte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Links |
- -63%
Gehard glas, voor rechtsrijdend verkeer, 190 x 132, Met navigatielicht
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lampglas uitvoering | Gehard glas |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichtbundel [mm] | 190 x 132 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met dimlicht |
| Lamptype | T4W, H1 |
| Verwerking | Gehard |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen, Met framewerk |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Diepte [mm] | 174 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -60%
Met bevestigingsmatriaal, Met gloeilamp, voor rechtsrijdend verkeer, Rond
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | CCC-getest |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R8, R112 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Type stekker | Platte stekker |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Diameter [mm] | 90 |
| Diepte [mm] | 165 |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Breedte [mm] | 103 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Lamptype | H7 |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -18%
SAE gecontroleerd, Met dimlicht, voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer, voor linksrijdend verkeer |
- -62%
Voor linksrijdend verkeer, Met groot licht, Met dimlicht, H4
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met dimlicht |
| Lamptype | H4 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder knipperlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
- -63%
Met gloeilamp, Met bevestigingsmatriaal, Glas
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Strooischijfmateriaal | Glas |
| Vorm | Rond |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Voldoet aan ECE norm | R112, R8 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Diameter [mm] | 90 |
| Diepte [mm] | 151 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 113 |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | DE, Asymmetrisch, Halogeen |
| Bevestigingswijze | Driepunts-bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw, Inbouw |
| Inbouwplaats | Voor |
- -20%
| Hoogte [mm] | 111 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Lengte [mm] | 225 |
| Diameter [mm] | 225 |
ECE-getest, Met dimlicht, Manueel, H1
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Werkwijze | Manueel |
| Lamptype | H1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -53%
ECE-getest, Met dimlicht, Manueel, H1
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Werkwijze | Manueel |
| Lamptype | H1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -53%
CCC-getest, ECE-getest, Gebogen glas, Transparant
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lampglas uitvoering | Gebogen glas |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lichtbundel [mm] | 100 |
| Lichtfunctie | Met mistlampen |
| Lamptype | H1 |
| Vorm | Rond, Gebogen |
| Inbouwdiepte [mm] | 218 |
| Diameter [mm] | 124 |
| Bevestigingswijze | Staand |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, DE |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
