Knipperlicht voor BMW 3 (E36) 325 i Benzine (141kW / 192pk)
- Achterklepslot
- Achterpaneel
- Antennes universeel
- Bumper schokdemper
- Deur
- Deur afdichting
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Glijblok raammechaniek
- Hoek onder voorruit
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaat
- Plaatwerk
- Roest Behandeling
- Rolgeleiding schuifdeur
- Spatbord
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorpaneel deel
Transparant, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Transparant, wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder stekkerdoos |
- -44%
Zwart, Transparent, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart, Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -44%
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, chroom
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
- -43%
O.E. (Original), Links voor, antraciet
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Bouwjaar vanaf | 03-1994 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichtschijfkleur | Antraciet |
| Artikelnummer paar | 714034890811 |
O.E. (Original), Rechts voor, antraciet
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar vanaf | 03-1994 |
| Lichtschijfkleur | Antraciet |
| Artikelnummer paar | 714034890711 |
Geel, ORIGINAL, OEM, Vooras rechts
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Kwaliteit | ORIGINAL, OEM |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 6601-01 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
- -60%
Certified Quality, Links, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 8,18 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 17,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, W5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 8,18 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 17,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 40,00 |
| Breedte [cm] | 9,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 40,00 |
| Breedte [cm] | 9,00 |
| Lengte [cm] | 14,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, rechts, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Oranje, P21W
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 10,00 |
| Lengte [cm] | 17,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | P21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
