Knipperlicht voor Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion Diesel (103kW / 140pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Hoek onder voorruit
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Mistlamp onderdeel
- Reflector
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Wit, Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Wit, Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Geel, Stofvanger, Links voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Geel, Stofvanger, Rechts voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Stofvanger, Links voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
Transparent, Stofvanger, Rechts voor, H21W
| Knipperlamp kleur | Transparent |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links, Zonder lamphouder, BSG 90-916-001
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-001 |
Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72183 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Geel, Buitenspiegel rechts, Met lamphouder, Met LED
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Behuizingskleur | Transparant |
| Artikelnummer paar | 72182 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Rechts, Zonder lamphouder, BSG 90-916-002
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-002 |
Zwart, H21W, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | H21W |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
H21W, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | H21W |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
Certified Quality, Stofvanger, Links, Oranje
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, Oranje
| Hoogte [cm] | 6,36 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Certified Quality, Stofvanger, Links, H21W
| Hoogte [cm] | 6,37 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Stofvanger, rechts, H21W
| Hoogte [cm] | 6,37 |
| Breedte [cm] | 10,61 |
| Lengte [cm] | 32,12 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lamptype | H21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Buitenspiegel links, wit, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -55%
Links voor, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | LED |
- -55%
Buitenspiegel rechts, wit, LED
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -55%
Rechts voor, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | LED |
- -65%
Transparent, Buitenspiegel links, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080206 |
Transparent, Buitenspiegel rechts, LED, Met lamphouder
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080205 |
Transparent, Links voor, Stofvanger, H21W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Links voor, Stofvanger |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080208 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2080375 |
Transparent, Rechts voor, Stofvanger, H21W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Stofvanger |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080207 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2080376 |
Geel, Links voor, Stofvanger, H21W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Inbouwplaats | Links voor, Stofvanger |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080210 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2080375 |
Geel, Rechts voor, Stofvanger, H21W
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Stofvanger |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080209 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2080376 |
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 053-10-853
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 053-10-853 |
- -39%
