Knipperlicht voor Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion Diesel (103kW / 140pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Cilinderslot
- Deur
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Dwarsbalk
- Hoek onder voorruit
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Plaat
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Reflector
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Mistlamp onderdeel
- Reflector
- Relais dimlicht
- Relais grootlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
- Xenon voorschakelunit
Links voor, Stofvanger, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor, Stofvanger |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 441-1623R-UE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Stofvanger, H21W, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor, Stofvanger |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 441-1623R-UE-Y |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Stofvanger, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor, Stofvanger |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder, Zonder houder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 441-1623L-UE-C |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6202128 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201128 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, wit, LED
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 09.1995 |
| Productiedatum tot | 08.2015 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenspiegel, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Links, Buitenspiegel |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenspiegel, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Rechts, Buitenspiegel |
| Kleur | Oranje |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Oranje
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Oranje |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Oranje
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Oranje |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, H21W, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Artikelnummer paar | 2BA 010 118-021 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, H21W, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | H21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Artikelnummer paar | 2BA 010 118-011 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder lamphouder, BSG 90-916-002
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-002 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -70%
Buitenspiegel, LED, ECE-getest, met optisch wiseffect
| Inbouwplaats | Buitenspiegel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
- -70%
Links voor, Oranje, H21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Rechts voor, Oranje, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -12%
Links voor, Oranje, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -12%
Links voor, wit, H21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | H21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -9%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Buitenspiegel rechts, Rookgrijs, LED, 053-10-853
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
| Artikelnummer paar | 053-10-853 |
- -38%
Zwart, H21W, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Lamptype | H21W |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
H21W, Rookgrijs, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | H21W |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -62%
