Knipperlicht voor Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI Diesel (51kW / 69pk)
- Accubak reparatiedeel
- Achterklep
- Achterklepslot
- Antennes universeel
- Beschermplaat
- Brandstoftank delen
- Bumper montageset
- Bumper schokdemper
- Cilinderslot
- Deur
- Deur montageset
- Deur vergrendelknop
- Deurgreep
- Deurslot (Binnendeel)
- Dorpel
- Kabel deurregeling
- Modderkuip
- Motorkap
- Motorkapkabel
- Motorkapscharnier
- Motorkapslot
- Olievuldop pakking
- Plaatwerk
- Raamslinger
- Radiateur ophanging
- Roest Behandeling
- Spatbord
- Spatbord deel
- Spatbordverbreder
- Tankdop
- Tankklep
- Tectyl & anti roest
- Veerschotel
- Voorbumper deel
- Voorfront
- Voorpaneel deel
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Daglichtset
- Derde remlicht
- Extra knipperlamp
- Kabelset verlichting
- Kabelverbinding
- Kentekenverlichting
- Klem
- Knipperlicht
- Knipperlichtautomaat, pinkdoos
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Koplamp glas
- Koplamp reparatieset
- Koplampsproeier
- Mistlamp
- Relais dimlicht
- Stelmotor koplamp lichthoogte
- Verlichtingsdelen
- Verstraler
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel, Rechts voor, W5W, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Lamptype | W5W, LED |
| Artikelnummer paar | 048-05-863 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, Oranje, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Oranje |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
- -44%
Aan beide zijden, LED, Paar, Rookgrijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -31%
Rechts, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7853342 |
- -34%
Buitenspiegel rechts, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
Buitenspiegel links, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -11%
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Bouwjaar vanaf | 06-2005 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Geel, Transparent, Voor, inbouw aan zijkant
| Gewicht [kg] | 0 |
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Voor, inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Voor spiegelverwarming |
| Componentennummer | BSG 90-810-001 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-003
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-003 |
Rechts, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-004
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-004 |
Buitenspiegel links, wit, Met LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk, Zonder kabel |
| Artikelnummer paar | 72185 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Buitenspiegel rechts, wit, Met LED, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk, Zonder kabel |
| Artikelnummer paar | 72184 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Buitenspiegel, Links voor, Rookgrijs, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W, LED |
| Artikelnummer paar | 048-05-864S |
- -39%
Buitenspiegel, Rechts voor, Rookgrijs, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel, Rechts voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Lamptype | W5W, LED |
| Artikelnummer paar | 048-05-863S |
- -47%
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Productiedatum vanaf | 06.2005 |
| Productiedatum tot | 01.2010 |
- -58%
Transparent, Buitenspiegel links, 9N-5-500 001, LED
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-5-500 001 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080188 |
Transparent, 9N-5-500 001, Buitenspiegel rechts, LED
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 9N-5-500 001 |
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Artikelnummer paar | 2080187 |
Transparent, 9N-5-180 000, Montage aan zijkant, Rechts voor
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Chassisnummer (VIN) tot | 9N-5-180 000 |
| Inbouwplaats | Montage aan zijkant, Rechts voor, Links voor |
| Lamptype | Wy5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
O.E. (Original), Rechts voor
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
- -10%
