Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder mistlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 882-1605R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PSX24W, W5W |
- -17%
Links, Gloeilamp technologie, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 882-1606R3UQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PSX24W, W5W |
- -60%
Gloeilamp technologie, Halogeen, ECE-getest, Zonder mistlamp
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder mistlamp |
| Controlenorm | SAE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W |
- -24%
Rechts, Gloeilamp technologie, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 882-1606L3UQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | W5W |
- -60%
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 8,18 |
| Lengte [cm] | 29,09 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 29,09 |
| Breedte [cm] | 34,54 |
| Lengte [cm] | 56,66 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Met lamphouder, voor voertuigen met stuur links, LED, Certified Quality
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | LED |
| Hoogte [cm] | 15,45 |
| Breedte [cm] | 15,45 |
| Lengte [cm] | 15,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -8%
Links, Certified Quality, ANGLE, LED
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 14,55 |
| Lengte [cm] | 29,70 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality, ANGLE |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, ANGLE, LED
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 14,55 |
| Lengte [cm] | 29,70 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality, ANGLE |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1615292 |
| Lamptype | LED |
- -32%
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1823291 |
- -32%
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3243292 |
- -32%
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3243291 |
- -32%
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4410298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4410297 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4487298 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Links, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -65%
Met daglicht (LED), M3-Optik
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Versie | M3-Optik |
- -70%
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | HIGH |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 212-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Rechts, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | HIGH |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 212-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Links, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-021 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -7%
Links, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 866-021 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -3%
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 866-011 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -3%
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 7,88 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 7,00 |
| Breedte [cm] | 10,50 |
| Lengte [cm] | 24,00 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, chroom, LED
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 7,88 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, chroom, LED
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 7,88 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. Z, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 15,46 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. Z, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 15,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Zonder lamphouder, voor voertuigen met stuur links, PSX24W, W5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PSX24W, W5W |
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 18,48 |
| Lengte [cm] | 18,48 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
- -6%
