Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Links, Certified Quality, chroom, LED
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 7,88 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, chroom, LED
| Hoogte [cm] | 13,33 |
| Breedte [cm] | 7,88 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Kleur | Chroom |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. Z, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 15,46 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. Z, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 15,46 |
| Lengte [cm] | 15,46 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. Z, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 12,42 |
| Lengte [cm] | 50,61 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Zonder lamphouder, voor voertuigen met stuur links, PSX24W, W5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PSX24W, W5W |
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 18,48 |
| Lengte [cm] | 18,48 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
- -6%
Zonder lamphouder, voor voertuigen met stuur links, PSX24W, W5W
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Lamptype | PSX24W, W5W |
| Hoogte [cm] | 16,06 |
| Breedte [cm] | 18,48 |
| Lengte [cm] | 18,48 |
| Kwaliteit | T. HE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -6%
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 13,03 |
| Breedte [cm] | 24,24 |
| Lengte [cm] | 42,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts, Links, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 9,39 |
| Breedte [cm] | 7,58 |
| Lengte [cm] | 27,88 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 9,09 |
| Breedte [cm] | 19,70 |
| Lengte [cm] | 38,49 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 9,09 |
| Breedte [cm] | 19,70 |
| Lengte [cm] | 38,49 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 47,27 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W21W |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 15,46 |
| Breedte [cm] | 13,03 |
| Lengte [cm] | 47,27 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | W21W |
Links, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 15,76 |
| Lengte [cm] | 43,33 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. MOB, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 15,76 |
| Lengte [cm] | 43,33 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 11,82 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. ST, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,85 |
| Breedte [cm] | 11,82 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. ST, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. SEO, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 16,06 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. SEO, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Rechts, T. SEO, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 15,76 |
| Breedte [cm] | 16,06 |
| Lengte [cm] | 22,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. SEO, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Links, T. V, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, T. V, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 16,36 |
| Lengte [cm] | 33,94 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. V, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, T. MOB, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Rechts, T. MOB, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 13,94 |
| Breedte [cm] | 23,64 |
| Lengte [cm] | 32,42 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | T. MOB, Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | P21W |
Links, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 14,55 |
| Lengte [cm] | 19,39 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | PS19W |
Rechts, Certified Quality, voor voertuigen met stuur links, Zonder lamphouder
| Hoogte [cm] | 14,24 |
| Breedte [cm] | 14,55 |
| Lengte [cm] | 19,39 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lamptype | PS19W |
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,30 |
| Breedte [cm] | 14,85 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,30 |
| Breedte [cm] | 14,85 |
| Lengte [cm] | 52,12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Links, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 20,30 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Rechts, Certified Quality, LED, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,12 |
| Breedte [cm] | 16,97 |
| Lengte [cm] | 20,30 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links, Voor, LED, Transparent
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Voor fabrikant | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lamptype | LED |
- -59%
