Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Rechts, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
- -70%
960 820 0956, 5,9, LED, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 243 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 960 820 0956 |
| Nominaal vermogen [W] | 5,9 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lamptype | LED |
- -58%
960 820 1056, 5,9, LED, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 231 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 960 820 1056 |
| Nominaal vermogen [W] | 5,9 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Lamptype | LED |
- -58%
Links, ECE-getest, Met LED, BSG 30-815-012
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Componentennummer | BSG 30-815-012 |
| Lamptype | LED |
Links, LED, ECE-getest, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Artikelnummer paar | 123-1601R-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -23%
Rechts, LED, ECE-getest, SAE gecontroleerd
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest, SAE gecontroleerd |
| Artikelnummer paar | 123-1601L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -31%
Aan beide zijden, Gloeilamp technologie, ECE-getest, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -67%
Rechts, LED, ECE-getest, 217-1624R-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 217-1624R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -9%
Links, geel, Met gloeilamp, 218-1606R-YA
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Geel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 218-1606R-YA |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -60%
Rechts, LED, ECE-getest, 218-1610L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 218-1610L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -22%
Rechts, Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P13W |
- -60%
Rechts, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1603L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -9%
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1608R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -20%
Rechts, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1608L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -16%
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1611R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -29%
Rechts, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1611L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -29%
Links, Gloeilamp technologie, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 221-1612R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W |
- -54%
Rechts, Gloeilamp technologie, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 221-1612L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | PY21W |
- -54%
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar tot | 2014 |
| Artikelnummer paar | 223-1602R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -33%
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 223-1603R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | P21W |
- -33%
Links, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Artikelnummer paar | 223-1604R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Lamptype | P21W |
- -65%
Rechts, Gloeilamp technologie, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Artikelnummer paar | 223-1604L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Lamptype | P21W |
- -65%
Links, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 340-1603R-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -62%
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 340-1603L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -61%
Links, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 431-1606R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -64%
Rechts, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 431-1606L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -65%
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1611L-AQ |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -13%
Links, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1612R-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -60%
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 440-1612L-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -61%
Links, LED, ECE-getest, 440-1615R-AE
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1615R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -13%
Rechts, LED, ECE-getest, 440-1615L-AE
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 440-1615L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -13%
