Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Links, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715010105600 |
| Lamptype | LED |
- -12%
Links, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715101084102 |
| Lamptype | LED |
- -22%
Rechts, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715101084101 |
| Lamptype | LED |
- -22%
Links, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715102010102 |
| Lamptype | LED |
- -1%
Rechts, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715102010101 |
| Lamptype | LED |
- -1%
Links, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715102011102 |
| Lamptype | LED |
- -5%
Rechts, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715102011101 |
| Lamptype | LED |
- -5%
Aan beide zijden, O.E. (Original)
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
Links, O.E. (Original), LED, Transparent
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Artikelnummer paar | 719000000187 |
Voor voertuigen met hybride aandrijving, voor voertuigen met start/stop, 13,5, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen met hybride aandrijving, voor voertuigen met start/stop |
| Nominaal vermogen [W] | 13,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving PX-5 |
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -21%
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -20%
Rechts, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -3%
Links, ECE-getest, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -3%
Links, voor voertuigen met LED-schijnwerper, H8
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Artikelnummer paar | 1950958 |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | H8 |
- -70%
Rechts, voor voertuigen met LED-schijnwerper, H8
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Artikelnummer paar | 1950957 |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | H8 |
- -70%
Links, Met knipperlamp, wit
| Inbouwplaats | Links |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 2128958 |
| Niet voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | WY21W, PSX24W |
- -70%
Rechts, Met knipperlamp, wit
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 2128957 |
| Niet voor facelift | |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Wit |
| Lamptype | WY21W, PSX24W |
- -70%
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 5419955 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5419957 |
- -70%
Links, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 8298958 |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Rechts, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8298957 |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 8307958 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Met daglicht (LED), M3-Optik
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Versie | M3-Optik |
- -70%
Rechts, Recht, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vorm | Recht |
| Lamptype | LED |
- -70%
Links, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | LED |
- -70%
- -70%
