Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Set, Acryl, Ja, rechthoekig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Strooischijfmateriaal | Acryl |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Stroomverbruik [W] | 2 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal LED's | 8 |
| Voldoet aan ECE norm | R87, R7 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Voertuigfront |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Set, Acryl, Ja, rechthoekig
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Set |
| Strooischijfmateriaal | Acryl |
| Bescherming tegen verpoling | Ja |
| Stroomverbruik [W] | 2 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal LED's | 8 |
| Voldoet aan ECE norm | R87, R7 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K, IP6K7 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Hoogte [mm] | 21 |
| Inbouwplaats | Voertuigfront |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -16%
Met daglicht, Transparant, LED
| Gewicht [kg] | 1,24 |
| Artikelnummer paar | 044562 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met zijlicht |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Met daglicht, Transparant, LED
| Gewicht [kg] | 1,05 |
| Artikelnummer paar | 045145 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met zijlicht |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Met daglicht, LED, Met gloeilampen
| Artikelnummer paar | 045157 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
DAGLICHT LINKS Voor wagens met H4 Halogeen Koplampen
| Inbouwplaats | Links |
| Enkel in combinatie met | H4 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 0518958 |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -70%
DAGLICHT RECHTS Voor wagens met H4 Halogeen Koplampen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Enkel in combinatie met | H4 |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 0518957 |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -70%
Links, voor voertuigen met LED-schijnwerper, W5W
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met LED-schijnwerper |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Artikelnummer paar | 0519958 |
| Lamptype | W5W |
- -70%
DAGLICHT LINKS LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 2562958 |
- -70%
Links, OES, Hoekig, 3084958U
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Vorm | Hoekig |
| Artikelnummer paar | 3084958U |
| Fabrikant | Ulo |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -16%
Rechts, OES, 3084957U, Ulo
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 3084957U |
| Fabrikant | Ulo |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -16%
DAGLICHT LINKS Led
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 3089958 |
- -70%
DAGLICHT RECHTS Led
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 3089957 |
- -70%
DAGLICHT RECHTS 17+ LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 4384957 |
| Lamptype | LED |
- -70%
DAGLICHT RECHTS LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 5909959 |
| Lamptype | LED |
- -70%
DAGLICHT RECHTS 14+ Led VALEO
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 5934957V |
| Fabrikant | Valeo |
| Lamptype | LED |
- -70%
DAGLICHT RECHTS Scout
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 7628957 |
- -70%
DAGLICHT LINKS -18 LED
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 8264958 |
| Lamptype | LED |
- -70%
DAGLICHT RECHTS -20 met Pinklicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 8279957 |
| Lamptype | PY21W |
- -70%
DAGLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8311957 |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Rechts
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8378957 |
- -70%
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, Links
| Artikelnummer paar | 0977958 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
- -18%
Rechts voor, A1, OLSA, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kwaliteit | A1 |
| Voor fabrikant | OLSA |
| Lichten-bouwtype | LED |
Links, O.E. (Original), Met gloeilampen
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 710306200002 |
O.E. (Original), Met gloeilampen, rechts
| Artikelnummer paar | 710306200001 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Inbouwplaats | Rechts |
O.E. (Original), LED, rechts
| Artikelnummer paar | 712461301129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Rechts, O.E. (Original), LED, voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder adaptieve bochtverlichting |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Artikelnummer paar | 712461371129 |
| Lamptype | LED |
O.E. (Original), LED, Links
| Artikelnummer paar | 712461201129 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
Links, O.E. (Original), LED, voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Uitvoering | Voor voertuigen met adaptieve bochtverlichting |
| Artikelnummer paar | 712461211129 |
| Lamptype | LED |
O.E. (Original), LED, Links
| Artikelnummer paar | 715001035002 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Links |
O.E. (Original), LED, rechts
| Artikelnummer paar | 715001035001 |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
Rechts, O.E. (Original), LED, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Artikelnummer paar | 715010105700 |
| Lamptype | LED |
- -12%
