Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4482298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4482297 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630298 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630297 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4679298 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 4679297 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6819298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6819297 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8886298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 8886297 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9233298 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9233297 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9686298 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 9686297 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met daglicht, Transparant, LED
| Gewicht [kg] | 1,24 |
| Artikelnummer paar | 044653 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
Met daglicht, Transparant, LED
| Gewicht [kg] | 1,25 |
| Artikelnummer paar | 044652 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
Met daglicht, LED, Stofvanger, Aan beide zijden
| Gewicht [kg] | 1,916 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
Met daglicht, LED, Stofvanger, Aan beide zijden
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
Met daglicht, LED, Stofvanger, Aan beide zijden
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Stofvanger, Aan beide zijden |
LED
| Hoogte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 23,1 |
| Lengte [mm] | 125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | LED |
DAGLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 2126957 |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
- -70%
DAGLICHT RECHTS 5D
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Artikelnummer paar | 8314957 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal portieren | 5 |
- -70%
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7250298 |
| Lamptype | LED |
- -32%
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 7250297 |
| Lamptype | LED |
- -32%
Aan beide zijden, ECE-getest, Met LED, chroom
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Lamptype | LED |
DAGLICHT LINKS Led
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 0952958 |
- -70%
Voor rechtsrijdend verkeer, LED, rechts
| Artikelnummer paar | 0977957 |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -18%
DAGLICHT RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 5814957 |
| Lamptype | W21W |
- -70%
DAGLICHT LINKS 14+ Led VALEO
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 5934958V |
| Fabrikant | Valeo |
| Lamptype | LED |
- -70%
DAGLICHT LINKS Scout
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 7628958 |
- -70%
DAGLICHT RECHTS -16 Led
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8249957 |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | LED |
- -70%
- -70%
