Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Links voor, PSY24W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PSY24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Depo/TYC, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Depo/TYC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Depo/TYC, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Depo/TYC |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Depo/TYC, ECE-getest, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Depo/TYC |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | PY21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Depo/TYC, ECE-getest, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Depo/TYC |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | PY21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, N-Line, P21W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Niet voor fabrikant | N-Line |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, N-Line, P21W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Niet voor fabrikant | N-Line |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, LED, ECE-getest, zwart
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, ECE-getest, 661-1608R-AE, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 661-1608R-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, 661-1608L-AE, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 661-1608L-AE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, T. CM, Certified Quality, LED
| Hoogte [cm] | 11,52 |
| Breedte [cm] | 17,88 |
| Lengte [cm] | 21,52 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | T. CM, Certified Quality |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1613298 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1613297 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4430298 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4430297 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4482298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4482297 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630298 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630297 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4679298 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, met TÜV®-keuring
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Artikelnummer paar | 4679297 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 6819298 |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
