Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Rechts, LED, SAE gecontroleerd, CCC-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2BE 015 358-031 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | ECO |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 040-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -5%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, CCC-getest, ECE-getest
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | CCC-getest, ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Versie | UPPER |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 041-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | LOW |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 211-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED), Met knipperlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Versie | LOW |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Artikelnummer paar | 2PT 015 211-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lamptype | LED |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-011 |
| Voor facelift | |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-041 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Met positielicht (LED)
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met positielicht (LED), Met daglicht (LED) |
| Landuitvoering | Europa |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 2PT 016 718-031 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor linksrijdend verkeer, voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, voor voertuigen zonder mistlampen, W5W
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder mistlampen |
| Voor facelift | |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, OES, 1079958V, Valeo
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 1079958V |
| Fabrikant | Valeo |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, OES, Olsa
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 1618958 |
| Fabrikant | Olsa |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 4092958 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 4092957 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5251958 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5251957 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 5419956 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Artikelnummer paar | 5419958 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, OES, Zonder besturingssysteem, 5715958V
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Artikelnummer paar | 5715958V |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, OES, Zonder besturingssysteem, 5715957V
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Artikelnummer paar | 5715957V |
| Voor facelift | |
| Fabrikant | Valeo |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8307957 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 8363958 |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 8363957 |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Transparent, LED, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Inbouwplaats | Voor, rechts |
| Voor fabrikant | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, PSX24W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, W5W, PSX24W
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PSX24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met knipperlicht (LED), LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met knipperlicht (LED), LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Niet voor facelift | |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, PSY24W
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lamptype | PSY24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, PSY24W
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | PSY24W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
