Daglichtset
Dagrijverlichting zorgt ervoor dat jouw auto overdag beter zichtbaar is voor andere weggebruikers, wat de verkeersveiligheid aanzienlijk verhoogt. Het is verplicht op moderne voertuigen en schakelt automatisch aan wanneer je rijdt. Defecte dagrijverlichting kan leiden tot verminderde zichtbaarheid en boetes. Controleer daarom regelmatig de werking van je dagrijverlichting en vervang deze tijdig indien nodig. Wij bieden een breed assortiment dagrijverlichting voor diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw dagrijverlichting en rijd veilig en zichtbaar!
Rechts, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met knipperlamp, Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | PY21W, LED |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met knipperlamp, Met positielicht (LED)
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met positielicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | PY21W, LED |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
| Lamptype | P21W |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Productiedatum tot | 12.2014 |
| Lamptype | P21W |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Depo / TYC, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Depo / TYC, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Depo / TYC, W21W
| Inbouwplaats | Links |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met gloeilamp, P21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Met gloeilamp, P21W
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | P21W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Met gloeilamp, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Met gloeilamp, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, met optisch wiseffect, Met knipperlamp, Transparent
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LED, met optisch wiseffect, Met knipperlamp, Rookgrijs
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, voor voertuigen met stuur links, TIPO CM
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | TIPO CM |
| Artikelnummer paar | 1902171 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, LED, voor voertuigen met stuur links, TIPO CM
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Versie | TIPO CM |
| Artikelnummer paar | 1901171 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Midden, ECE-getest
| Inbouwplaats | Midden |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1615291 |
| Lamptype | LED |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1823292 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2041296 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 2041295 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3211282 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 3211281 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, LED
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4487297 |
| Lamptype | LED |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4493294 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4493293 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630292 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 4630291 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
