Achterlicht
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Rechts, Buitenste deel, rood/geel, PY21W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood/geel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1216691 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood/geel, PY21W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood/geel |
| Lamptype | PY21W, P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1216690 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, rood, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, Certified Quality, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Transparant, rood, chroom, Met knipperlicht (LED)
| Kleur | Transparant, rood, chroom |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Meerdelig | Vierdelig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Transparant, rood, chroom, Rookgrijs
| Kleur | Transparant, rood, chroom, Rookgrijs |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met positielicht (LED) |
| Meerdelig | Vierdelig |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Transparant, rood/zwart, wit, LED
| Kleur | Transparant, rood/zwart, wit |
| Lamptype | LED, H21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Meerdelig | Vierdelig |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rood, rechts, Buitenste deel, LED
| Knipperlamp kleur | Rood |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED, P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED), Met remlicht (LED), Met zijmarkeerlicht (LED), met achterlicht (LED), Met reflector |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1217091 |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met zijmarkeerlicht (LED), met achterlicht (LED), Met reflector, Met remlicht (LED), Met knipperlicht (LED) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1217090 |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W, LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1217691 |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, P21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1217690 |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rookgrijs, zwart, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Rookgrijs, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rookgrijs, zwart, LED, met optisch wiseffect
| Kleur | Rookgrijs, zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect, Met knipperlicht (LED) |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder dynamische knipperlicht, met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | 3D-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Zonder dynamische knipperlicht, met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | 3D-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met optisch wiseffect |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ombouw op hybride technologie (gloeilamp/LED), Rookgrijs, zwart, Depo / TYC
| Lichten-bouwtype | Ombouw op hybride technologie (gloeilamp/LED) |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ombouw op hybride technologie (gloeilamp/LED), rood, Transparent, Depo / TYC
| Lichten-bouwtype | Ombouw op hybride technologie (gloeilamp/LED) |
| Lichtschijfkleur | Rood, Transparent |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1218091 |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1218090 |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel, H21W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1218093 |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, Binnenste deel, H21W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Binnenste deel |
| Lamptype | H21W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1218092 |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Artikelnummer paar | 1219091 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Set, Aan beide zijden, Achter, LED
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Versie | OLED-Style |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, rechts, Buitenste deel, R10W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1222091 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geel, Links, Buitenste deel, R10W
| Knipperlamp kleur | Geel |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | R10W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1222090 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, rechts, Buitenste deel, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1222191 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, Links, Buitenste deel, ECE-getest
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1222190 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, rechts, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1223093 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Wit, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1223092 |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
