Achterlicht
Achterlichten zijn onmisbaar voor de veiligheid op de weg, vooral bij slecht zicht of in het donker. Ze zorgen ervoor dat je voertuig goed zichtbaar is voor achteropkomend verkeer. Een defect achterlicht kan leiden tot gevaarlijke situaties en boetes. Het is daarom belangrijk om versleten of kapotte achterlichten op tijd te vervangen. In ons assortiment vind je hoogwaardige achterlichten die geschikt zijn voor diverse automodellen. Zorg ervoor dat je veilig de weg op kunt en bestel vandaag nog jouw achterlicht!
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, P21/5W, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, P21/5W, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21/5W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Transparent
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Binnenste deel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Binnenste deel |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ombouw op LED technologie, ECE-getest, Transparent
| Lichten-bouwtype | Ombouw op LED technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Niet voor facelift | |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, LED, Rookgrijs
| Inbouwplaats | Links |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY16W, W16W
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 2022 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, WY16W, W16W
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, W16W, LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Modeljaar tot | 2022 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, WY16W, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, LED |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, WY16W, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | WY16W, LED |
| Modeljaar tot | 2021 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Buitenste deel, LED
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, 81.25225.6532, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 956 |
| Boutafstand [mm] | 152 |
| Lengte [mm] | 340 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 81.25225.6532 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Artikelnummer paar | 3.32011 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Links, R10W
| 0451 | P21W |
| Lengte [mm] | 525 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1389 |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Type | R10W |
| Artikelnummer paar | 4.62373 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, Links, R10W
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1427 |
| Inbouwplaats | Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Type | R10W |
| Artikelnummer paar | 4.62375 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, 2 jaar garantie, rechts, R10W
| 0451 | P21W |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 1432 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Type | R10W |
| Artikelnummer paar | 4.62374 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
